Ty střely mohly být otrávené, bojí se Boris Šťastný o Klausův život

28.09.2012 18:34 | Zprávy
autor: nem

"I airsoftovou zbraní se dá zmrzačit člověk, třeba vystřelením oka a dá se zabít tím, kdyby ty střely byly například otrávené," řekl pro ParlamentníListy.cz poslanec ODS a vystudovaný lékař Boris Šťastný.

Ty střely mohly být otrávené, bojí se Boris Šťastný o Klausův život
Foto: Hans Štembera
Popisek: Boris Šťastný

Z hlediska závažnosti útoku podle něj není rozdíl mezi airsoftovou a skutečnou zbraní, protože i pouhou airsoftovou lze přivodit vážná zranění.

Vše k tématu ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Bezpečnost

Proč by měl stát zajištovat bezpečnost soukromým firmám? Právě proto, že jsou soukromé, neměli by to dělat opravdu sami? Stát by měl podle mě zajistit bezpečnost hlavně nás občanů, nebo třeba nemocnic, stěžejní infrastruktury apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Kde jste byli, když se tahala vlajka z...“ Němcové přišla pádná odpověď

18:20 „Kde jste byli, když se tahala vlajka z...“ Němcové přišla pádná odpověď

Chcete den vlajky, a přitom se k ní chováte jako k hadru. I to se mohl dozvědět Andrej Babiš letos 3…