Novinář David Klimeš se dostal do sporu s bývalým ministrem a předsedou poslaneckého klubu TOP 09 Miroslavem Kalousek pro svůj článek, kde se rozepisuje o tom, jak opozice spálila šanci přetavit velké občanské protesty z tohoto roku do podpory demokratických stran. Kalouska rozčílil také tím, že o něm píše, že již definitivně vypadl z vedení strany. Do hádky se nyní svými ostrými slovy mířenými na novináře zapojil i řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS).
Foto:
Repro youtube.com
Popisek: Starosta Řeporyjí Pavel Novotný během projednávání památníku vlasovcům
Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.