Novinář David Klimeš se dostal do sporu s bývalým ministrem a předsedou poslaneckého klubu TOP 09 Miroslavem Kalousek pro svůj článek, kde se rozepisuje o tom, jak opozice spálila šanci přetavit velké občanské protesty z tohoto roku do podpory demokratických stran. Kalouska rozčílil také tím, že o něm píše, že již definitivně vypadl z vedení strany. Do hádky se nyní svými ostrými slovy mířenými na novináře zapojil i řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS).
Foto:
Repro youtube.com
Popisek: Starosta Řeporyjí Pavel Novotný během projednávání památníku vlasovcům
Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.