U Xavera o Milionu chvilek? Cirkus na Letné. A horší věci: Babišovy odpůrce trefí šlak

17.02.2020 11:51 | Zprávy
autor: kas

Pondělí na XTV opět patřilo Petru Holcovi a jeho komentářům. Řekl například, že Minář už by si Letnou měl pronajmout napořád, aby mu ji jiný cirkus nesebral. „To bývalo tradiční místo cirkusů a oni v tom jenom pokračují,“ řekl a dodal, že spolek už mu začíná připomínat Velkého bratra. Došlo i na EET. Podle Holce je jedině dobře, že bylo zavedeno. „Jestli nějaký živnostník nebo podnikatel nemá na to, aby zaplatil 5 tisíc, tak ať nepodniká,“ prohlásil komentátor s tím, že gastronomie byla v podstatě organizovaný zločin.

U Xavera o Milionu chvilek? Cirkus na Letné. A horší věci: Babišovy odpůrce trefí šlak
Foto: Repro Youtube
Popisek: Moderátor Luboš Xaver Veselý při přebírání anticeny Zlatý citron

Holec nejprve reagoval na to, že zástupci ČSSD odsouhlasili podání žaloby k Soudnímu dvoru EU kvůli pozastavení plateb Agrofertu. „Nejrychlejší spolehlivou odpověď nám může dát evropský soud. Tak budeme vědět nejrychleji, na čem jsme, a další diskuse bude zbytečná,“ pravil ministr kultury Zaorálek. A komentátor doplnil, že už se těší na odpověď, protože stín střetu zájmů se nad ČR vznáší jako černý mrak.

„Podívejte se na opozici, která to nejvíc hraje, oni už nemají téměř jiné téma a podívejte se, kam to dotáhli. Tři strany jsou na vypadnutí ze Sněmovny a kdysi vládní 35% ODSka slaví 12 % ve volbách. Navíc upřímně. Tak já myslím, že to bude spása pro všechny,“ pravil komentátor. Dodal, že dotace jsou monstrum za miliardy eur, od kterého se podle něho nikdy neosvobodíme.

Petr Holec

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Teď se může stát cokoliv.“ Po žalobě Pavla na vládu

10:30 „Teď se může stát cokoliv.“ Po žalobě Pavla na vládu

Hrad dnes oznámil, že prezident Petr Pavel podává kvůli údajné nesoučinnosti vlády v otázce summitu …