VIDEO Donald Trump byl u britské královny. Nedá se to popsat, třeba vidět

14.07.2018 18:52

45. prezident USA Donald Trump vyrazil na pracovní návštěvu Velké Británie. Během ní se setkal mimo jiné i s britskou panovnicí Alžbětou II. – o které se ví, že vystupuje velmi uvážlivě. Donald Trump naproti tomu nejednou dokázal, že se umí vyjádřit velmi „barvitě“. Jemně řečeno. Mnohá média si proto položila otázku, co by se mohlo stát. A takhle to nakonec dopadlo.

VIDEO Donald Trump byl u britské královny. Nedá se to popsat, třeba vidět
Foto: donaldjtrump.com
Popisek: Donald Trump

Prezident Spojených států Donald Trump zavítal ke svým nejbližším spojencům – do Velké Británie. Ač je Británie z evropských spojenců Trumpovi skutečně nejbližší, prezident USA v rozhovoru pro britský deník The Sun sepsul britskou premiérku Theresu Mayovou. České čtenáře o tom informuje deník Právo. Trumpovi se zdá, že vláda Theresy Mayové při vyjednávání o brexitu příliš ustupuje EU.

Naproti tomu britskou královnu Alžbětu II. Trump vychválil. Podle amerického prezidenta jde o ženu, která se nedopouští chyb a jedná vždy s rozvahou. A co si myslí královna Alžběta II. o Trumpovi? To není jisté. Něco však může napovědět video, které koluje po internetu. Trump s královnou absolvuje přehlídku, při které však nebere na starší dámu žádné ohledy. Jeho chování se okamžitě stalo předmětem znechucení i veselí na sociálních sítích.

Britové si Trumpa mohou spojit ještě s jednou osobností království – se zesnulou princeznou Dianou. Ta si před lety stěžovala, že ji Trump obtěžoval a posílal jí obrovské množství květin, aby si získal její pozornost. Princezna se ale prý především bála.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tvrdá slova Dominika Duky. Nejmenoval, naznačil. Ale oni se v tom najdou

13:13 Tvrdá slova Dominika Duky. Nejmenoval, naznačil. Ale oni se v tom najdou

Lipovská a Nerušil. Tato jména vyčítají věřící i nevěřící kardinálu Dukovi. Nyní se arcibiskup vyjád…