Vyprsknete smíchy? Ovčáček napsal o Zemanovi a Babišovi

2. 9. 2019 14:11

Jiří Ovčáček informoval na Facebooku, že prezident Miloš Zeman poblahopřál Andreji Babišovi k narozeninám. A nejen to, poblahopřál mu i k jinému úspěchu.

Vyprsknete smíchy? Ovčáček napsal o Zemanovi a Babišovi
Foto: Facebook
Popisek: Andrej Babiš
reklama

To, co mluvčí prezidenta napsal, bylo doslova toto: „Prezident republiky Miloš Zeman v pondělí dne 2. září 2019 telefonicky blahopřál předsedovi vlády Andreji Babišovi jak k jeho 65. narozeninám, tak k zastavení trestního stíhání.“

Anketa

Vážíte si Andreje Babiše? (Hlasování od 2.9.2019)

86%
14%
hlasovalo: 23406 lidí

Státní zástupce Jaroslav Šaroch zastavil stíhání premiéra Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo. Andrej Babiš byl stíhán za podezření na dotační podvod u padesátimilionové dotace na farmu Čapí hnízdo. Avšak Cimbala řekl pro server Echo24, že ještě není definitivně rozhodnuto a jedná se pouze o pracovní koncept. „Co je obsahem rozhodnutí, budeme informovat, až od nás definitivně odejde,“ řekl pro Echo Cimbala. Andrej Babiš vinu odmítá, jedná se údajně o politickou kauzu a nevinná je dle jeho názoru i celá rodina.

Pevně věří, že státní zástupce skutečně stíhání zastaví. Řekl to dnes novinářům po slavnostním otevření nové budovy základní školy v Rudné, kde zmínil i to, že neví, že státní zástupce udělal nějaké rozhodnutí. „Nám nikdo nic neřekl, nás nikdo nekontaktoval. Takže já vlastně ani nevím, jak státní zástupce rozhodl. Asi je to nějaký normální proces, a jak jsem se dozvěděl z médií, tak pan státní zástupce to postoupil nadřízeným a ještě to bude mít nějaký proces. Takže já vlastně nemám co komentovat,“ řekl Babiš.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tle

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Odtajněné dokumenty! Milan Syruček přináší plnou pravdu ke katastrofě v Černobylu. Hned první zpráva ohromí

21:35 Odtajněné dokumenty! Milan Syruček přináší plnou pravdu ke katastrofě v Černobylu. Hned první zpráva ohromí

Jak to bylo v Černobylu a jaké to má důsledky až dodneška? To pro ParlamentníListy.cz aktuálně připr…