Výsměch Miloši Zemanovi: Flaška je horší rádce než Jakl s Hájkem dohromady

28.08.2012 10:48

Jan Fischer a Miloš Zeman budou nejspíš soupeři v druhém kole prezidentské volby. Zeman je favoritem naštvaných levicových voličů, Fischer zase naštvaných pravičáků. Nenaštvaných je tak zanedbatelné minimum, že to na druhé kolo určitě stačit nebude.

Výsměch Miloši Zemanovi: Flaška je horší rádce než Jakl s Hájkem dohromady
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloš Zeman

Podle komentáře Martina Komárka v MF DNES existují dva důvody, proč by se Zeman měl stát prezidentem, a mnoho důvodů, proč nikoliv. Důvody pro jsou zřejmé: Nebýt zrady Špidly s Grossem, byl by prezidentem už před deseti roky a pro pověst země by to byla menší pohroma, než současný prezident. Druhým důvodem je fakt, že Zeman není nudný a legračního prezidenta bychom v těžkých dobách mohli ocenit.

Důvody proti ovšem převažují. Především je Miloš Zeman silný kuřák a kouřit se dnes už nesmí skoro nikde. Navíc by byl velmi špatným příkladem pro mládež. Druhou metlou lidstva je pak alkohol. Podle Komárka je totiž flaška horší rádce, než Jakl s Hájkem dohromady.

Zeman je stejně jako Klaus velikánem devadesátých let, která se dala zvládnout mnohem lépe. A nemusela skončit opoziční smlouvou, prý podfukem hodným šejdíře Lukáše Kohouta.

Čeští voliči jsou masochisté, kteří při výběru politické elity často a rádi projevují svojí zvrácenost. Proto je možné, že jezevec z Vysočiny svou noru na Hradě skutečně dostane. Bude to však jen poslední tažení starého dinosaura. 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Nenavážej se do slušných lidí, zmetku. Nedostal jsi na něj dotaci, co!“ Šéf Organizace pro pomoc uprchlíkům dostal výprask. Podívejte se, za co to bylo

8:58 „Nenavážej se do slušných lidí, zmetku. Nedostal jsi na něj dotaci, co!“ Šéf Organizace pro pomoc uprchlíkům dostal výprask. Podívejte se, za co to bylo

Známý italský kuchař a restauratér Emanuele Ridi, kterého si diváci vybaví především z českých pořad…