Miroslav Kulhavý: 13. srpen je den leváků. Jaké levé sváteční laskominy nám praváci uchystali?

13.08.2017 15:50

Celoročně diskriminovaní, jen tu a tam se vyskytne vstřícnost (oboustranná škrabka) a přitom fakt, že náš průměr IQ je dle řady statistik vyšší, není vůbec (záměrně) využit; nanejvýše zneužit. Alespoň na tento „význačný den“ by nám praváci měli připravit zábavu a ukázat, jak zvládají citlivé operace (určitě ne ty v nemocnici!) levou rukou.

Miroslav Kulhavý: 13. srpen je den leváků. Jaké levé sváteční laskominy nám praváci uchystali?
Foto: pixabay.com
Popisek: Levá ruka - ilustrační foto

Jsem starší ročník a tak jsem ještě schytal při prvních školních záznamech přeučování. Tisíce stránek, tisíce pohlavků – tatínku tam nahoře, už jsem se za nepěkné myšlenky mockrát omluvil. Můj (přeučený) rukopis se zastavil ve vývoji při vzrůstajících nárocích na rychlost; tedy dodnes píši jako pras… jako doktor. Úplně „odkecaný“ jsem v cizí domácnosti, když tam není již zmíněná příslušná škrabka na brambory. Zato při tenise, než se pravák vzpamatoval, už byl na světě mečbol. Fotbalových gólů pravou spočítám na prstech jedné (levé) ruky, ale protivník při rvačce (zamlada) okamžitě poznal, která noha se mu zabořila do pozadí. Samozřejmě, pod šikanou praváků se ta moje pravá něco naučila, ale nářadí, i sportovní, zásadně do levé. Hodit oštěpem pravou, asi bych si vypíchnul oko.

Dřívější politické vedení (určitě většina praváků) nám tu levou stranu dost zprofanovalo, a tak ke zviditelnění musíme vymýšlet nová hesla; "Pusťte levé k vládě, i ti praví se přitom dobře nažerou!" nebo "S leváky ve vládě (ti s falešnou identitou už tam jsou) bude ráj na zemi!" nebo „Kdo není levej, není IN!“, ale pod těžkou pokutou bych zakázal diškriminační příměr: "Ty seš teda levej...!"

Máme to prostě těžké a proto: "LEVÁCI, VPŘED!!!" – a praváci na svá místa.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

Právo na opravu

Věci se dají dát opravit už dnes, ale problém je, že oprava často vyjde stejně nebo skoro stejně jako koupit si novou věc. Tak k čemu pak platit za opravu? Nepřijde vám tento zákon EU zase úplně zbytečný? A když dám věc opravit, jakou, pokud vůbec, na ni pak budu mít záruku? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bohdan Babinec: Není chování mocných světa, Evropské unie, USA a NATO farizejské?

12:16 Bohdan Babinec: Není chování mocných světa, Evropské unie, USA a NATO farizejské?

Jsme svědky brutální války, kterou vede agresivní Putinovo Rusko proti Ukrajině. Tuto agresi odsoudi…