Paulczyňski (ODS): Běžte se vycpat pitomí přivazovači se

10.09.2010 9:40 | Zprávy

Aneb tady se bohatnout nebude.

Paulczyňski (ODS): Běžte se vycpat pitomí přivazovači se

Všiml jsem si toho už dávno. Někdo dostane nápad, jak zlepšit zanedbané a zpustošené místo. Investuje svůj nápad, čas,  peníze a vymyslí obvykle docela zajímavý projekt.V potu tváře začne obíhat lidičky vládnoucí povolovacími razítky.

Kdo nezažil toto martyrium, neví o čem  mluvím. A protože kolem zuří kapitalismus, obvykle na tom chce investor vydělat. Zloduch jeden. To se v našich končinách nenosí, protože tady musí chodit všichni se stejně holou řití. Ne nechci novou kozu. Chci aby sousedovi zdechla taky. Taková je ta naše povaha česká.

Takže nějaký iniciativní, (bohužel v nesprávné věci) lenivý závistivec ustaví občanské sdružení stejně závistí postižených a pustí se do kverulantského díla. Maří vší silou zvelebení zaplivaného koutu. Píše petice, hledá hnidy. Svolává protestní shromáždění. Píše nevyžádané maily kdekomu. Prostě prudí. Svým způsobem jde o nemocná individua, která spojuje společná chuť zastavit jakýkoliv pokrok. Kdyby takovými zhovadilými individui byli naši předkové, je město dodnes obehnáno hradbami a po ulicích tečou potoky splašků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Paulczynski.cz

GD

Když se tak navážíte do Knotka, zkusil jste sám něco udělat, abyste změnil green deal? Podle mě se tak či tak musí ozvat většina, aby byla šance něco změnit, i když se obávám, že EK stejně nic měnit nehodlá a je zatvrzelá ve svém ekošílenství a vůbec žije zřejmě v jiném vesmíru. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hnutí Přísaha představilo lídry pro letošní volby

14:04 Hnutí Přísaha představilo lídry pro letošní volby

Informace o lídrech do parlamentních voleb, publikovaná na veřejném facebookovém profilu hnutí