Barta (OČR): Zanedbaná lékařská péče – kdo nese odpovědnost?

02.12.2021 17:33 | Komentář

Lidé jsou posíláni do karantény bez poskytnutí jakýchkoliv léků. Očkovaní nemusí být testováni, ale šíří nákazu. Je to úmysl politiků neposkytovat lékařskou péči a devastovat ekonomiku naší země?

Barta (OČR): Zanedbaná lékařská péče – kdo nese odpovědnost?
Foto: obcane-cr.cz
Popisek: Občané České republiky - logo

Schopnost přenášet virovou nákazu a stát se bacilonosičem má potenciálně asi každý. Může být neočkovaný nebo očkovaný, na přenos nemoci to vliv nemá. Nejen v naší zemi však bylo zavedeno celkem nesmyslné nařízení, že lidé, očkovaní proti Covid-19, nemusí být  testováni a přepokládá se, že viry nebudou přenášet, tedy že jsou bezpeční pro své okolí. Jak všichni dnes již víme, není to pravda. Virus se tedy přenáší v celé společnosti a jsou infikováni hlavně ti, kteří se cítí bezpečně a neuvědomují si, že jejich pocit bezpečí plynoucí z vakcinace může ohrozit podceněním léčby hned v počátku prvních příznaků.

Je smutné, že při zjištění pozitivity je nařizována karanténa, aniž by se k jednotlivým postiženým vyjádřil lékař. Pozitivní lidé jsou uzavřeni doma bez jakékoliv medikace a jsou odkázáni jen na své možnosti a odvahu si o léky lékaři říci. Navíc  je jejich pohyb monitorován hygieniky s pohrůžkou finančních trestů – pokut. Kdo je odpovědný za vynechání možnosti poskytnout lékařem léky k okamžité léčbě? Proč musí lidé čekat bez lékařské pomoci, jestli se jejich stav nezhorší natolik, že budou muset být hospitalizováni v nemocnicích?

To, že je někdo očkován a je přenašečem nákazy, je velmi nebezpečné a je to i proti logice. Bez poskytnutí odborné lékařské rady a odpovídající medikace to je cesta do pekel. Kdo se bude zpovídat za úmrtí způsobená postupem nařízeným vládou? Kdo je placen za nesmyslné očkování a odpírání poskytnutí lékařské péče? Budou tito lidé potrestáni?

Anketa

Má Miroslav Kalousek šanci stát se prezidentem České republiky?

2%
96%
hlasovalo: 14356 lidí

Umí si někdo představit podobnou situaci u zvířat? Co udělá majitel pejska se zdravotními potížemi, který dostane pokyn, aby zůstal pejsek bez léků doma a vyčkal, jestli to přežije? Určitě si to nenechá líbit! Bohužel u lidí si to politici dovolí. Současně probíhá likvidace ekonomiky a je popíráno základní právo na svobodu občanů. Je nutné nastavit pravidla tak, aby byli zjištěni všichni lidé, kteří mohou infekci přenášet a šířit mezi ostatní obyvatele, ať už jsou nebo očkovaní nejsou. Současně je nutné poskytnout v případě zjištění pozitivity odpovídající léky, a to okamžitě po zjištění.

Kde zůstal zdravý rozum? Kdo má zájem na maximálním prodeji vakcíny a dalším šíření nemoci? Stav společnosti mi připomíná román Karla Čapka Bílá nemoc. Musí to ale dojít až tak daleko?

Je to o včasném poskytnutí lékařské péče, která v ČR chybí a úmyslně není poskytována v případech pozitivity testů. Do karantény neposílají lékaři, ale zpravidla střední zdravotnický personál, který zajistí i dohled nevycházení, kontrolovaný hygienickou službou. Mocní a vyvolení dostávají léky hned, takže to nejhorší je nečeká. 

Lidé zapřemýšlejte, jde o zdraví a životy vás a vašich blízkých.

Článek byl převzat z Profilu Ing. Josef Barta, MBA

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Krása (Trikolora): Válka je vůl

20:41 Krása (Trikolora): Válka je vůl

Asi jen pamětníci si vzpomenou na, ve své době velmi populární, skladbu „Válka je vůl“ z poloviny še…