Bělobrádek (KDU-ČSL): Nejsem předseda a za KDU-ČSL nemluvím

09.12.2019 14:35

Komentář na facebookovém profilu k urážlivým projevům Miroslava Kalouska během jednání Poslanecké sněmovny

Bělobrádek (KDU-ČSL): Nejsem předseda a za KDU-ČSL nemluvím
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Bělobrádek

Moc některým lidem nerozumím. Když nás M. Kalousek urážel a pomlouval, nelíbilo se mi to. Když to dělají jemu, kritizuji to také a říkám, že nové vedení topky to snad vezme za jiný konec. Co je na tom špatného? Nebo když to dělal on, bylo to v pořádku a jemu, když se dělá to samé, je to blbě? Já tedy myslím, že špatně to je v obou případech a ne že on je OK a Piráti ne. Protože to komplikuje jednání.ráti stejně spolupracovat nechtějí, co už deklarovali.

Naposledy jsem v rozhovoru v MfD řekl, že jít SAMOSTATNĚ JE až poslední řešení. A JAK JSEM PSAL, SNAD TO MARKÉTA PŘEKLENE. Mirek všechny pozurážel a to mu určitě lze odpustit. Ale ne zapomenout. Jestli jste schopen dělat byznys s někým, kdo Vás pomlouvá a nikdy to nepřizná, tak jste frajer. Naprosto nechápu, jak chytří lidí vůbec nerozumí tomu, co jsem napsal. Že MK jen sklízí bouři, kterou sám zasel. Že je stejný jako pan Michálek. A že on na to už snad nebude mít vliv, aby možná spolupráce neskončila kvůli němu.

MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA

  • KDU-ČSL
  • originální osobnost, konečně,jako každý člověk
  • poslanec

V době našeho vstupu do vlády se o Stb A. Babiš soudil. Navíc ho akceptoval prezident a premiér. Na rozdíl od M. Kalouska jsem přiznal, že, že to byla chyba a dnes bych do takové vlády nešel. A TAKY JSEM TO UKÁZAL V PRAXI.

A jeho kritiku vlády s AB nemyslím, MK všechny pomluvil a pozurážel. Jde o jiné a starší věci. Týká se to nejen nás v jiných kauzách 2009-2019. Ale i Piráty, ODS a STAN. To, co dlouhodobě dělal, samozřejmě poškodilo vztahy k němu od kolegů z jiných stran. Taky v TOP09. A já doufám, že už nebude ve vedení topky figurovat a nové předsednictvo topky bude slušnější.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Koudelka (Trikolóra): Státní zastupitelství - nástroj policie?

6:28 Koudelka (Trikolóra): Státní zastupitelství - nástroj policie?

Státní zastupitelství má policii dozorovat, ne ji posluhovat.