Češka: Nekecám, Neblábolím, Nemakám

16.01.2018 13:31

Proč bych kecal? Velice mu záleží na našem názoru. Jak bych mohl blábolit? když si zatím notují. Nemakám, Nemohu

Češka: Nekecám, Neblábolím, Nemakám
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Andrej Babiš

Proč bych kecal? Kdybych si vzal příklad ze současného premiéra, tak ten jen mírně upravuje svoje názory, maximálně je lehce posune o 180°. Velice mu záleží na našem názoru a našich zájmech, jinak by mu zcela selhal politický marketing a neměl by nám co nabízet.

Jak bych mohl blábolit? Na to jsou přeborníci jiní dva pánové, kteří si zatím notují.  I když ten pán na kopci je teď trochu nervózní a ten pán v podhradí u vody přemýšlí, zda ho za 14 dní nepustí k vodě, pak by udělal ukázkový kolenotoč na hrazdě a začne čosi blábolit o spiknutí.

Nemakám. Nemohu, jelikož jen nevěřícně a strnule pozoruji, jak rychle se tuna mění názory i cíle hnutí, podle ranní nálady charismatického vůdce. Kde jsou doby, kdy všichni členové táhli za jeden konec provazu, teď jen pozoruji, jak se za zády největšího okopávají a snaží se najít nějaké to blátíčko na svého spolučlena v lepší funkci, či hřejícího se blíž u svého chlebodárce.

Jen taková malá otázka, pokud by se vedoucí a majitel historicky znemožnil, bude po hnutí, nebo budeme pohnutí jeho osudem?

(převzato z Profilu)

reklama

autor: PVTato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Česká vláda musí především řešit pomoc našim občanům a firmám

22:01 Rozvoral (SPD): Česká vláda musí především řešit pomoc našim občanům a firmám

Současná pětikoaliční vláda je už za polovinou svého období, ale její aktivity jsou stále více směřo…