Hannig (Rozumní): Do jeden a půlitrové lahve se nevejde hektolitr

06.11.2023 9:15 | Komentář

Je nutné změnit některé zákony a úmluvy. Například Ženevskou úmluvu o uprchlících. Byla psána v jiné době a v naprosto odlišné situaci. Německo by si mělo uvědomit, že musí změnit některé své zákony, které přímo vybízejí imigranty k příchodu.

Hannig (Rozumní): Do jeden a půlitrové lahve se nevejde hektolitr
Foto: Vít Hassan
Popisek: Petr Hannig

Po dlouhé době jsem se díval na pořad Máte slovo, tentokrát byl o imigraci. Na jedné straně názory rozumných lidí, kteří si uvědomují, že do jeden a půl litrové plastové lahve se nevejde hektolitr, a na druhé obhajoba vládní politiky, týkající se tohoto problému. Velice zasvěcený popis situace v Spojeném království Velké Británie a Severního Irska v emotivním projevu Alexandera Tomského. Anglie už zásluhou imigračních vrstev obyvatelstva není to, co bývala, a situace se rozhodně nevyvíjí pozitivním směrem.

Naopak na proimigrační straně studia Roman Máca, analytik think-tanku Evropské hodnoty a pracovník institutu pro bezpečnost. Ten by přece měl v první řadě dbát o bezpečnost Evropy a jejích hodnot. Musel zaregistrovat ty agresivní demonstrace, kde se podpalovala auta, malovaly se hákové kříže a nápisy Jude na podniky židovských majitelů v Berlíně. A kdo to všechno páchal? Imigranti z muslimských zemí. Mladíci z rodin imigrantů, nebo druhé a třetí generace imigrantů rodin, jejichž původ pochází ze zemí, kde je státním náboženstvím islám.

Imigrace z těchto zemí je bezpečnostní problém. Bohužel je pravdou, že ti, kterých se bude nevábná budoucnost Evropy týkat nejvíc, mladí lidé, si nejen závažnost situace neuvědomují, ale naopak přilévají olej do ohně svou podporou neziskovek, které převážejí z Afriky imigranty na Evropskou pevninu či nově i Kanárské ostrovy. A jakmile jsou ty miliony v EU, už je odtud vůbec nikdo nedostane. Státy jejich původu je zpět nechtějí.

Mgr. Petr Hannig

  • Rozumní
  • Předseda strany ROZUMNÍ - stop migraci a diktátu EU
  • mimo zastupitelskou funkci

Když politiku státu, projevenou podepsáním migračního paktu ministrem vnitra Rakušanem, obhajují lidé, kteří jsou státem placeni, to se dá chápat. Zpívají píseň těch, co je platí. Ale když to obhajuje někdo, kdo kritizuje nás, kteří si myslíme, že je nutné imigraci zastavit jakýmkoliv způsobem, jinak se stále vratší lodička s názvem Evropa bez milosti potopí, to člověk chápe těžce. Přece na každé lodi je něco, čemu se říká pravidla bezpečného zatížení, aby se do plavidla nenahrnula přes okraje voda, která ho nakonec pošle ke dnu. A Evropa už není schopna dalšího zatížení nekonečným proudem nových a nových mas imigrantů.

Anketa

Souhlasíte s tím, že koalice SPOLU jde společně i do eurovoleb?

3%
17%
hlasovalo: 38540 lidí

Už jsem psal, že je nutné změnit některé zákony a úmluvy. Například Ženevskou úmluvu o uprchlících. Byla psána v jiné době a v naprosto odlišné situaci. Německo by si mělo uvědomit, že musí změnit některé své zákony, které přímo vybízejí imigranty k překonávání překážek za skvělým sociálním systémem, který nedělá rozdíl mezi těmi, co sociální systém financovali, a těmi, kteří se přijíždějí na něm přiživit.

V pořadu Máte slovo mladá, zřejmě lidskoprávní aktivistka kritizovala ty, co nemají podle ní srdce a nechtějí ty chudé, byť třeba i ekonomické migranty přijímat. A doslova říkala, že by nedělala rozdíl mezi politickými a ekonomickými migranty. Alexander Tomský jí marně vysvětloval: „Podívejte se na atlas. Obrovská Afrika a Asie a malinká Evropa. A ty stovky milionů lidí, co by chtěly žít v Evropě. To přece Evropa neunese a zhroutí se.“

Ne, mladá aktivistka na to vůbec neslyšela. A mě jímá hrůza z toho, jak tito mladí lidé budou volit do Evropského parlamentu. Piráty u nás a Zelené v západní Evropě. Myslím si, že by si lidé měli uvědomit, že je asi nutné dát tentokrát přednost těm starším, zkušeným. Ti se za tu nevědomou generaci mladých, opitých nejen pozitivním přístupem k migraci, ale sebevražedným Green Dealem, budou asi zasazovat lépe. Neboť ti mladí, bez životních zkušeností, si kopou svůj vlastní hrob.

I když musím přiznat, že existují výjimky. Do Evropského parlamentu bude kandidovat Aliance za nezávislost ČR, kde na druhém místě bude dvacetiosmiletý RNDr. Jan Sedláček, který, kdyby byl pozván, by stál, co se týká imigrace, na té straně barikády jako Alexander Tomský.

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Petr Hannig

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

RNDr. Alexandr Vondra byl položen dotaz

kampaň

Kde máte důkaz, že jsou všichni mimo vás ,,Putinovi užiteční idioti“? Nešíříte náhodu dezinformace, proti kterým paradoxně tak bojujete? A myslíte, že touto negativní kampaní docílíte něčeho pozitivního, třeba zklidnění politické situace v zemi? To je takový problém vést kampaň tak, že budete prezen...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Vláda na plnění svých politických cílů jmenovala vojáka

12:28 Vích (SPD): Vláda na plnění svých politických cílů jmenovala vojáka

Česká republika má mít nově vládního koordinátora strategické komunikace (STRATCOM). Na pozici vláda…