Hejtman Štěpán: Podporujme české firmy a českou produkci

09.05.2020 19:02

Komentář na facebookovém profilu k oživení ekonomiky

Hejtman Štěpán: Podporujme české firmy a českou produkci
Foto: kr-kralovehradecky.cz
Popisek: Jiří Štěpán

V současné době se pozvolna vracíme k normálnějšímu způsobu života. Zároveň je potřeba opětovně podpořit českou ekonomiku. Tak když budeme vybírat zboží a potraviny, tak se dívejme, kde byly vyrobeny a podporujme české firmy a českou produkci!

#spolutozvladneme

Oživme Česko

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

Migrační pakt

Dobrý den, zajímalo by mě, zda se z migračního paktu můžeme nějak vyvázat nebo je to už hotová věc? A řeší vůbec to hlavní, jak nelegální migraci zabránit? Není třeba řešit příčinu problému než pak jeho důsledky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodní: Ostuda České republiky nebere konce

18:05 Svobodní: Ostuda České republiky nebere konce

Reakce na veřejném facebookovém profilu strany na rozklad ekologické organizace Děti Země proti stav…