Uběhlo 35 let od tzv. sametové revoluce a my jsme svědky něčeho podobného, ne-li toho samého. Také prezident Petr Pavel má mnoho co skrývat ze své minulosti, navíc jsem přesvědčený, že o spoustě věcí se už ani nedozvíme.
Také prezident Petr Pavel a jeho aparát má za úkol mnohé události dnešní doby vymlčovat, a to s cílem, aby se na ně zapomnělo.
Jak to bylo s Husákem? Napřed rebel, pak utáhl šrouby
Gustav Husák začal po 2. světové válce, kterou částečně strávil v Moskvě, budovat svůj vliv ve straně a pomohl komunistům s převratem v roce 1948. V 50. letech byl ale „za odměnu“, jak to tehdy chodilo, jako buržoazní nacionalista odsouzen na doživotí.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Věříte tomu, že Amerika stojí o to, aby Evropa vzkvétala?
Ve vašem článku cituje Vance, který to tvrdí + další věci. Vy mu věříte? Co podle mě trefil je ta cenzura, kdy se stávající politici natolik bojí o svá místa, že se snaží umlčet všechny ty, kteří s nimi nesouhlasí. Otázkou je, co s tím?
Další články z rubriky

18:32 Macinka (Motoristé sobě): Drahá Marine...
Dopis předsedy Motoristů sobě francouzské političce Marine Le Penové.
- 10:04 Prchal (SPD): Z Těšínska k válce: Polsko, Československo a Mnichovská dohoda
- 9:16 Štěpánek (Trikolora): Přeskoky a převleky mladého motoristy
- 8:04 Niedermayer (TOP 09): Orbán se přihlásil k Marine Le Pen po jejím odsouzení
- 7:04 Koudelka (Trikolora): Lenka Bradáčová - žena moci
- 6:04 Senátor Czernin: Nepřísluší mi komentovat vnitřní politiku... Turecka