Okamura (SPD): Ministře vnitra Hamáčku, odejdi už konečně

31.10.2019 14:04 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k činností ministra vnitra

Okamura (SPD): Ministře vnitra Hamáčku, odejdi už konečně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Ministře vnitra Hamáčku, odejdi už konečně! Německá policie jen za dnešek během krátké doby zadržela na dálnici D8 těsně za česko-německou hranicí ve směru na Drážďany tři auta plná nelegálních migrantů, ve kterých bylo celkem 11 osob. Policie potvrdila, že všechna auta projela zcela bez kontroly celou Českou republikou z východu na západ. A je to jen malá špička ledovce. Přesto Hamáčkova policie reagovala vyjádřením, že žádné kontroly podobné těm německým u nás nechystá! A předseda ČSSD Hamáček tvrdí, že u nás žádní nelegální migranti nejsou! Přitom se po území ČR zcela prokazatelně volně pohybují nebezpeční nelegální migranti, což potvrzuje i otřesný letošní případ nelegálního afrického migranta Abdallaha Ibrahima Diallo, který znásilnil šestnáctiletou českou dívku u Lukavce na Ústecku. Byl poté zadržen a nyní je souzen. Nebohé české dívce, která šla sama přes den po cestě domů, ale už nikdo nepomůže. Kdo bude další, kdo to od nelegálních migrantů schytá?

Opět se potvrzuje varování SPD, že vláda ANO, ČSSD a KSČM nemá situaci pod kontrolou, podporuje migraci a zájmy bruselských globalistů a bezpečnost českých občanů je vůbec nezajímá! Neomarxistiská ČSSD doslova škodí České republice a spoluviníkem je Andrej Babiš a hnutí ANO, které drží servilní, rozhádanou a neschopnou ČSSD ve vládě.

Ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček kašle na bezpečnost v naší zemi a neustále nás krmí tím, že u nás žádní imigranti nejsou. Přitom si nelegální migranti z naší republiky udělali eldorádo. Policie nemá od ministra vnitra jasné zadání, jelikož ČSSD podporuje migraci a multikulturalismus.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.