Rajchl (PRO): Půl miliardy pro Fialovy kamarádíčky

06.08.2024 18:01 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Institutu SYRI.

Rajchl (PRO): Půl miliardy pro Fialovy kamarádíčky
Foto: Xaver Live
Popisek: Šéf strany PRO v předvolebním speciálu Xaver Live

Institut SYRI napojený na osoby z Masarykovy univerzity blízké Petru Fialovi získal 563 milionů korun z veřejných prostředků na realizaci projektu pod heslem "Pomáháme zlepšovat fungování společnosti".

V jeho rámci například vybádal to, že lidé, kteří se nenechali očkovat, nevěří vládě, médiím a jiným autoritám.

Za sebe říkám, že tenhle jev nemuseli vůbec zkoumat. To, že těm lhářům, podvodníkům a diletantům nevěříme ani slovo, bych jim klidně řekl hned a zadarmo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Robert Plaga, Ph.D. byl položen dotaz

Jazyky

Proč chcete rušit výuku angličtiny od první třídy? A je taky pravda, že chcete zrušit volbu druhého jazyka na druhém stupni? Není obojí krok zpátky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lachnit (ANO): Netradiční týmy v boji o Mistra ČR

13:05 Lachnit (ANO): Netradiční týmy v boji o Mistra ČR

Helppes z Prahy 5 ve spolupráci s Klubem speciálního výcviku Českého kynologického svazu uspořádala …