Senátor Drahoš: Cítím silnou odpovědnost chránit naše demokratické hodnoty

03.09.2024 6:03 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k přicházejícím senátním volbám.

Senátor Drahoš: Cítím silnou odpovědnost chránit naše demokratické hodnoty
Foto: Hana Brožková
Popisek: Jiří Drahoš

Poslední dobou čelíme v Senátu výzvám, které testují naši demokracii. Cítím silnou odpovědnost chránit naše demokratické hodnoty a ústavu. Nikdy jsem nepodporoval návrhy, které by ohrozily naše svobody, a tento princip pro mě zůstane zásadní i nadále.

Nikdy jsem nehlasoval a ani nebudu pro populistické návrhy, které by omezily svobodu a demokracii v naší zemi. Dále budu neúprosně bránit naše členství v NATO i Evropské unii, protože věřím, že tyto instituce jsou pro nás důležité a posilují naši stabilitu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Euro

Jak může přijetí Eura zlevnit hypotéky, což tvrdíte? A o kolik? A můžete zaručit, že jeho přijetí naopak nic nebo nezdraží?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Hloupý plk z kterého je cíti faleš na kilometry daleko., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseoptimus , 03.09.2024 7:21:36
Předražená nicka pocítila potřebu se zviditelnit. No, moc se Ván to nepovedlo pane senátore. Možná uděláte nejlépe, když se v klidu promlčíte do konce sevého mandátu. Hlavně už proboha nemyslete.

|  9 |  0

Další články z rubriky

Urbanová (STAN): Děláme to zbytečně příliš složité

22:33 Urbanová (STAN): Děláme to zbytečně příliš složité

Projev na 17. schůzi Poslanecké sněmovny k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 175/2025 …