Senátorka Němcová: Zůstaňme i nadále pevní v podpoře Ukrajiny a Izraele

20.11.2023 11:17 | Tisková zpráva
autor: PV

Představitelé Občanské demokratické strany si po celé zemi připomínali 34. výročí listopadových událostí roku 1989, svátku svobody a demokracie.

Senátorka Němcová: Zůstaňme i nadále pevní v podpoře Ukrajiny a Izraele
Foto: Repro ČT24
Popisek: Senátorka Miroslava Němcová v Událostech, komentářích

Se vzpomínkou na totalitní režim i aktuálním poselstvím přichází senátorka Miroslava Němcová.

„Od pádu komunistického režimu uplynulo 34 let. Jsem pamětník. Pořád ještě větší část života jsem prožila v nesvobodě, v zemi zničené hospodářsky i morálně. Na to, co se podařilo změnit za tři desetiletí, se dívám s obdivem, přestože nelze říci, že jsme s minulostí vyrovnáni. Roky zkázy trvaly déle než čas obnovy. Ale jsme zemí, která se zcela změnila a prosperuje. Letošní výročí však neotevírá jenom okno do minulosti,“ řekla senátorka Miroslava Němcová. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

... v zemi zničené hospodářsky i morálně ????????, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskusePlankton , 20.11.2023 11:38:55
Co to plácáš? ČSSR neměla téměř žádné dluhy a majetek, havně kritická infrastruktura patřila státu. Co máme dnes? V zemi nám nic nepatří a i za elektřinu, která patří většinově státu, a je vyráběná v elektrárnách zaplacená z daní občanů ČSR, platíme více než v občani Německa, kam ji vyvážíme. Co jste obnovili?? Jak ČR prosperuje, když je pořád více zadlužená a pomalu 1/3 obyvatel žije v chudobě nebo na hranici chudoby? A to zejména díky posledním 2 rokům. Jak mohla být morálně zničená, když se režimu postavila? Moralně a hospodářsky je zničená až teď. A vy a vám podobní na tom máte značný podíl. Jděte už do ... p... ryč ... vy Holubičko. Jste tak blbá, že si vás pletou s Remkem. Toho ale do vesmíru vynesla raketa.

|  12 |  0

Další články z rubriky

Dostál (Stačilo): Tak tepny prý na 100 %

14:01 Dostál (Stačilo): Tak tepny prý na 100 %

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k chystaným novotám ve zdravotnictví.