Hradec Králové [okres Hradec Králové]

ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,83. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Hradec Králové
Hradec Králové byl položen dotaz

AntiMešita o.s. : Gratulace

Vyhrajete i za rok? http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/206530-nejlepe-se-letos-zilo-okolo-hradce-kralove/. Valentin Kusák, předseda AntiMešita o.s.

Hradec Králové
Hradec Králové byl položen dotaz

AntiMešita o.s. : Zahájili jste řízení s Muslimskou obcí HK.

Vážení, velmi Vás zdravím. Minulý týden jsem obdržel vyrozumění ze stavebního odboru Magistrátu HK, že je zahajováno správní řízení z moci úřední s Muslimskou obcí HK kvůli existenci tzv. mešity (zříceniny). Stejné vyrozumění jsem obdržel předvčerejšky od dr. Vedlicha - náměstka primátora. Prosím, postupujte proti Muslimské obci dle platných zákonů

Hradec Králové
Hradec Králové byl položen dotaz

AntiMešta o.s. : Z úřední moci uzavřít modlitebnu muslimů.

Dobrý den. Muslimská obec Hradec Králové porušila zákon při zřízení své "mešity" v domečku 8 x 8 metrů, jedno patro a okno v podkroví. Porušili stavební zákon. Dal jsem erudovaná, konzultovaná podání na MmHK a věřím, že "mešita" bude z moci úřední zakázána. Valentin Kusák, předseda AntiMešita o.s.

Hradec Králové
Hradec Králové byl položen dotaz

AntiMešita o.s. : Vystoupení pana Krofty- děkuji Vám.

Vážení, nechci předjímat rozhodnutí Rady respektive Zastupitelstva ve věci přispění 1 miliónu Kč festivalu Rock for People. Po své účasti na Zastupitelstvu tento týden v úterý 25.9.2012 jsem ale získal velmi dobrý pocit z vystoupení pana Krofty. Valentin Kusák, předseda AntiMešita o.s.