Ing. Antonín Seďa

  • SOCDEM
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Vy opravdu nepřestanete "Mást k Lithiu" ?

 Pane, Geomet je česká firma se 100% zahraničním vlastníkem, kterým je firma European Metals. Já nelžu, na rozdíl od Vás. Prosím , aby jste si na mých stránkách www.antoninseda.cz přečetl vyjádření firmy Geomet a uvidíte, že nelžu.  Lžou soudruzi z KSČM, SPD a ANO 2011. Prostě je před volbami a vy jim na ty jejich lži skáčete. Já jsem meo

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Lithium : Llicence MŽP na průzkum šla na zahraniční firmu nebo českou ? Od Koho máte mylné informace ?

 Nemohu za to, že nemám tolik času sepisovat litánie, takže odkáži na www.mpo.cz, kde se k problematice těžby lithia dovíte více. Ale ohrazuji se k vaší rétorice, protože já nelžu. Za prvé bylo vystaveno devět licencí na průzkum těžby lithia. Jedná se o těžbu ze zásob - depozit (povrchová těžba) a pak k hlubinné těžbe společnosti GEOMET. To, ž

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Snížení a zvýšení daní

 ČSSD udělala mnoho, aby se zvýšila životní úroveň našich občanů. A zejména napravovala chyby bývalých pravicových vlád pod vedením ODS a TOP 09 a také STAN. Nicméně jsme byli v koalici s lidovci a s ANO 2011, a to odmítli nejen progresivní zdanění, ale i korporátní daně právě na banky. Přesto, že se ČSSD podařilo prosadir do programového proh

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Seďa : A pokud ano, tak se budu ptát, proč MŽP udělilo licenci zahraniční firmě a co je možné s tím dělat ???......Je to Pravda ??? Smaz 3x Opáčko 3x

 Žádné dotazy nemažu, i když mi to redakce PL doporučila. Nikoho vědomě nematu, ale vycházím z podkladů, které mám. To, že jsem napsal , že si to prověřím, je pravda. Tak jako to, že existuje licence na těžbu a licence na geologický průzkum. Takže já nematu čtenáře či dotazovatele. Naopak někdo záměrně mate širokou veřejnost a lže. Zřejmě si h

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Obdivuji Vaš žaludek

 Já nic neokecávám a jasně jsem zodpověděl na všechny dotazy. Prostě nerozumím tomu, proč spojujete kauzy ODS a pravice (OKD, tunelování banky, kupónovou privatizaci, privatizaci vody apod.) s kauzou lithia. A proč tvrdíte, že se jedná o tunel, vlastizradu a zločinné spolčení. Pokud si to myslíte, tak dejte podnět k tretsnímu stíhání. Je to Va

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Lithium : Před Volbami takový Lithiový Tunel ? , Tunel OKD nemá ČSSD vyřešen . Není to na "odborné vyšetření" vedení ČSSD ?

 Jistě se k problematice kauzy lithium vrátím v nějakém článku, takže dnes velmi stručně. Povolení na geologický průzkum vystavuje MŽP. To jej vystavilo či prodloužilo za ministrů ODS a ANO 2011. MPO, pokud nějaká firma dostane toto povolení, nemá žádnou zákonnou pravomoc, jak tomu zabránit. Podepsané Memorandum o porozumění není smlouvou a ne

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Proč necháváte mazat slušné výrazy obsahující dotazy "K Lásce ČSSD k Lithiu" ?

 Ž8dný takový dotaz jsem nesmazal, problém je v tom, že někdo zahlcuje opakovanými dotazy moji adresu a to způsobuje technické problémy. Takže je možné, že Vaše otázka nebyla editována. Já se snažím odpovídat na všechny i na ty sprosté dotazy. Nebudu reagovat na Vaše výmysly a lži, které zde uvádíte. K memorandu a k těžbě lithia jsem se již vy

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Lithium : Nebylo dost Lži Zaorálka a Sobotky , proč vy Všeználek a po OKD blamáži ?

 Já pravdu mluvím a čerpán z informací, které mi poskytlo ČSSD. Memoroandum není smlouva, takže vy prosím nemaťte veřejnost. A opravdu by bylo vhodné si zjistit, zda státní podnik DIAMO má technologie na těžbu lithia. Stát si musí pohlídat vlastní těžbu, aby ztisky opravdu neutíkaly do zahraničí. S tím souhlasím. Prostě nastavené podmínky, kte

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Před chvílí ve svém článku o lithiu tvrdíte, že o Tom nevíte Ni zbla a důvěřujete svému ministrovi ........

 Po volbách budu mít fůru práce a vy to víte. Informace mám. Takže pan Babiš lhal a lže, jako když tiskne. Průzkumná povolení vydalo MŽP, které je obsazeno místopředsedou ANO 2011. Memorandum o porozumění není smlouva, ale je to materiál, v ekterém se držitel licencí zavazuje ke zpracování vytěžené suroviny na území ČR. Navíc nikde není řečeno