Ing. Patrik Nacher

  • ANO 2011
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,39. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21.06.2024 20:07:00

Koalice dovedla aroganci do úplné dokonalosti, na voliče házíte velký bobek

Koalice dovedla aroganci do úplné dokonalosti, na voliče házíte velký bobek

Projev na 107. schůzi Poslanecké sněmovny 21. června 2024 ke korespondenční volbě

 Děkuji. Já odpovím svým ctěným kolegům.

Vy se ptáte úplně zbytečně, to je na kolegyni Mračkovou i Kohoutka, protože on vám nikdo nebude odpovídat. Já měl sto chutí dokonce dát procedurální návrh, abychom to tady přerušili do přítomnosti aspoň třetiny předkladatelů například, nebo ministra vnitra. No, ale to je na nic, protože tím si obíráme my čas, ti, kteří jsou na řadě, protože je prostě pevný čas.

Jinými slovy, koalice dovedla aroganci do úplné dokonalosti. Dala si pevný čas, tudíž tady do jedné hodiny nikdo nemůže být, jakékoliv procedurální hlasování my dáme, tak i když ho vyhrajeme, tak je nám úplně k ničemu, protože maximálně bude pauza do té jedné hodiny, protože žádný ministr nebo třetina nebo polovina nebo všichni předkladatelé tady prostě nepřijdou.

Vy jste tomu dali teď tedy opravdu korunu. Tohle to je taková arogance, škoda, že ty kamery nejsou vidět, kolik vás tady je. Tady za mnou není nikdo, já si to dávám na sítě, vždycky se mě ptají ti diváci. Za mnou není nikdo, je tady jenom pan ministr Šalomoun, který se nevešel, protože máte ministrů tolik, že se nevejdete do jedné řady, tak je v té druhé, za půl hodiny bude vystřídán jiným ministrem - takhle to tady funguje.

Takže vy nediskutujete, vám je to jedno, ve 13 hodin se hlasuje pevně a do té doby ty otázky, co tady my klademe, vůbec nemá smysl je klást, protože on nám na něj nikdo nebude reagovat. Budiž ctí, abych byl pozitivní, že tady sedí kolegyně Potůčková, která tady byla i v ten minulý týden. A to já si cením, to já si cením. Ale ti ostatní fakt jako nezlobte se na mě, na nás, ale za mě na voliče házíte velký bobek.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama