Michal Hašek: ČSSD odmítá Kalouskovu daň na víno
Praha, 31. ledna 2012 - Pokud by se vláda Petra Nečase pustila do dobrodružství se zaváděním spotřební daně na víno, znamenalo by to genocidu moravského venkova.
Praha, 31. ledna 2012 - Pokud by se vláda Petra Nečase pustila do dobrodružství se zaváděním spotřební daně na víno, znamenalo by to genocidu moravského venkova.
Brno, 16. ledna 2012 – Ministr školství dnes velkolepě prezentoval další z jeho plánů na „záchranu“ vzdělávacího systému České republiky. Kraje České republiky však s návrhy změn v systému regionálního školství, jak je nyní navrhuje ministr školství,
Odchodem Václava Havla ztrácí Česká republika, Evropa i svět skvělého člověka, státníka, velkého humanistu i zaníceného bojovníka za lidská práva, který byl spolutvůrcem pádu železné opony a symbolem demokratických změn ve Střední Evropě.
Výsledkem návštěvy ruského prezidenta Dimitrije Medveděva v České republice jsou podepsané kontrakty pro jihomoravské firmy ve výší mnoha desítek miliard korun. Brněnské OHL ŽS postaví za 40 miliard korun 711 kilometrů železniční tratě v náročných po
Bylo by až příliš snadné nazvat argumenty autora komentáře „Haškův falešný kečup“ Miloše Kozumplíka nesmyslnými a chybnými, které jen potvrzují jeho hlubokou neznalost současné situace v potravinářství.
Ministr zdravotnictví Leoš Heger je bezesporu uznávaným lékařem a bývalým primářem, který na pozici ministra nastoupil s pověstí odborníka politikou téměř nepolíbeného. Jak se ale ukazuje, je také velmi učenlivý a v kombinaci se svou vcelku seriózní
Ministr dopravy Pavel Dobeš byl již v polovině tohoto týdne informován mým dopisem o tom, že hejtmani a kraje trvají na naplnění memoranda o financování regionální železniční dopravy v rozsahu...
Žijeme ve velmi nestabilní ekonomické době, kterou vláda Petra Nečase řeší tupými účetními škrty výhradně v peněženkách občanů, zejména pak těch s nižšími a středními příjmy.
Zdálo by se, že v době, kdy Česká republika počítá každou korunu a vláda Petra Nečase jen škrtá, kde se dá, možnost získat navíc 12 miliard korun do státního rozpočtu vyvolá mezi správci státní pokladny nadšení a horečnou aktivitu.
Ministr školství Dobeš pokračuje ve své krasojízdě českým školstvím a po blamáží se státními maturitami na středních školách se nyní rozhodl určovat, které dítě je perspektivní a které naopak neperspektivní.
Pane ministře vnitra není policistů u Parlamentu příliš mnoho?
Na dnešním společném jednání AK ČR a vedení Ministerstva vnitra a nejvyššími představiteli Policie ČR a Hasičského záchranného sboru ČR, bylo hlavním tématem udržení akceschopnosti Integrovaného záchranného systému České republiky a zachování stanic.
Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek a jednatel společnosti Senior Holding Robert Sekera dnes podepsali smlouvu o spolupráci.
Komunikaci vrcholových představitelů ČSSD mezi sebou přes média, zahájenou předsedou Bohuslavem Sobotkou, považuji za nešťastný příspěvek ke konci letošní okurkové mediální sezóny.
Tak nám dnes do práce nenastoupila směna Topáku, kteří své stroje ve Strakovce zanechali osiřele resp. k nim vyslali zahřát židle a opticky vyplnit mezery u vládního jednacího stolu náměstky, kteří plnili úlohu panáků z výlohy.
Asociace krajů CR odmítá mediální útok Hospodářských novin na hejtmany, které zcela demagogicky i pres znalost skutečného i právního stavu věci obvinuje ze zatajováni informaci o odměňování úředníků na krajích.
Jsem jako stínový ministr zemědělství ČSSD šokován a hluboce znepokojen posledními informacemi v souvislosti s vyšetřováním kauzy Knetig a nelegálního financování ODS, které se mělo týkat státního podniku Lesy ČR a Podpůrného garančního rolnického a
Okurkový šampión Ladislav Bátora svým posledním výrokem aspiruje na to, aby okamžitě skončil jako vysoký státní úředník, protože neomluvitelným způsobem útočí na levicově orientované občany ČR.
V tento den bych očekával pokoru sudetských Němců, upřímnou a lidsky hlubokou omluvu těm, kteří zahynuli v Lidicích.
Otevřený dopis Michala Haška premiéru Petru Nečasovi