MUDr. Jiří Mašek

  • ANO 2011
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,4. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

15.11.2023 16:32:02 - gábina krpačová

pojišťení

Dobrý den, mohu se vás jako lékaře a zároveň zákonodárce zeptat, jakou byste mi doporučil pojišťovnu? Měla jsem Všeobecnou a doktoři z toho nebyli moc nadšení a někde jsme s ní měla i problémy. Přešla jsem tak k VZP, ale nyní se ukazuje, že ani tato pojišťovna není nejlepší řešení. Prý platí málo. A tak by mě také zajímalo, co když budu mít nějaké problémy, pokryje je pojišťovna nebo platí jen určitou částku a zbytek si platím já? Konkrétně mi jde o gynekologii, kde mi doktorka řekla, že prostředky na těhotenství dávané OZP jsou vyčerpány v třetím trimestru. A co pak? Budu muset vše platit sama? A není to nefér, když třeba jinak nejsem celý rok nemocná a žádné prostředky tak od pojišťovny nečerpám? Děkuji. Krpačová

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

19.11.2023 8:25:44 - MUDr. Jiří Mašek
Dobrý den, naše  zdravotní pojišťovny se jen minimálně liší  rozsahem hrazené péče pro své pacienty. Pojišťovna VZP /111/  je největší a je ekonomicky stabilní. Sám jsem pojištěncem pojišťovny MV /211/ a jsem spokojen.