Mgr. Jan Farský

  • STAN
  • europoslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,92. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

11.03.2026 17:55:41 - cibulka

Investice a partnerství

Sám říkáte, že je třeba, aby EU investovala své peníze správně, aby získala nejen v afrických zemích významné obchodní partnery. Kdo a jak zajistí, že budou investovány správně? A nemyslíte, že co se týká partnerství, tak je na tom EU bídně? A že si hlavně svou politikou podřezává pod sebou větev co se týká konkurenceschopnosti? A ještě, myslíte, že se dá obejít bez spolupráce s Amerikou a hlavně Čínou? Myslím, že hlavně s Čínou je ta spolupráce mizivá a obávám se, že to není dobře. Bohužel, ale Čína je podle mě ekonomický hegemon.

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Ing.P.Schwanzer, ladahu, Muller, velinak, mamlas, Malachyt, Pamětník2, Rebel Dandy, mikinekprema, andre158, BobyNo1, Mezek Franta, Mezek Franta, sochorar

Odpověď

Tento dotaz čeká na zodpovězení.