Mgr. Jana Černochová

  • ODS
  • Hlavní město Praha
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,09. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24. 1. 2021 16:27:00

Mám intenzivní pocit hnusu

Mám intenzivní pocit hnusu

Komentář na facebookovém profilu k rvačce v Poslanecké sněmovně

 Pamatuji v Poslanecké sněmovně mnoho, zelenou mikinu sedící na předsednickém křesle, kytarové tance na lavicích i opilé výstupy, ale tohle už je velkej posun na východ.

Výstup kolegy Volného je naprosto ubohý projev primitivního násilí a vrací nás hluboko do minulosti, kdy vítězila fyzická brutalita nad argumenty. Za své činy by měl nést odpovědnost a nejlépe dolní komoru zcela opustit. Ale stejnou odpovědnost nese také předseda SPD Okamura, který primitivy tohoto typu do PS přivedl! Na to by se zapomínat nemělo.

Mám intenzivní pocit hnusu a doufám, že se podobné incidenty - ve Sněmovně i jinde - nebudou opakovat. Díky všem kolegům Jan Chvojka Michal Ratiborský - poslancům, co se zachovali jako čestní chlapi a místopředsedu Tomáš Hanzel v odporu proti primitivismu, v těch prvních minutách, než přiběhla Ochranná služba, nenechali!

Hele, je asi dobře, že jsem v preventivní karanténe, znáte mě, asi bych v tom záznamu byla taky... A děkuju i chlapům z Ochranné služby, kteří tu situaci dokázali zklidnit, jak nejlépe a nejrychleji, to bylo možné!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama