Mgr. Jana Černochová

  • ODS
  • Hlavní město Praha
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,02. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

31.05.2017 10:50:16 - Zdeněk Valo

I toto je poznání

Vážená paní Jano,
pomalu za dveřmi máme volby a jako vždy se lidé rozhodují co mají vlastně volit.Já jsem 65 ročník, takže něco jsem si už prožil s různými veliteli této země:-)
Myslím, že jsem vyzkoušel už všechny metody volby, ať té hloupé nebo chytré.Neptejte se mě co je chytré co hloupé, asi to sám nevím:-) Ale teď zkouším jinou metodu a té se říká lidskost.Tady na těchto stránkách si procházím jednotlivé strany a mně sympatické lidi v nich.Vy sama máte 343 dotazů a odpověděla na 326, což je moc hezké oproti jiným co mají podobné číslo, ale odpovědí mizerně málo.Chci Vám sdělit, že máte můj obdiv, že jsem na Vás hrdý, že neslibujete jen hory doly, ale máte zájem i o komunikaci s obyčejnými lidmi co Vám zde sdělí své poznatky či se na něco ptají.Proto to nazývám lidskostí a ta je pro mě mnohem víc důležitější než hádky o tom , že Vy máte větší plat než já, nebo že já nedostavím budovu, protože jsem z jiné strany a stavět začala ta Vaše.
Se srdečným pozdravem Zdeněk Valo

Odpověď

04.12.2017 15:26:22 - Mgr. Jana Černochová
 Vážený pane Valo,
chtěla bych dodatečně poděkovat za Vaši zprávu. Velmi si Vaší pochvaly vážím. Vězte, že se budu snažit zůstat i nadále stejná.
S pozdravem
Jana Černochová