Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová

  • NEZ
  • Kroměříž
  • senátorka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,91. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

01.08.2025 8:19:00

Náčelník generálního štábu Řehka vědomě lhal

Náčelník generálního štábu Řehka vědomě lhal

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k armádnímu sledování opozice a občanů

 Další PŘIZNÁNÍ a velmi důležité připomenutí - aby nezapadlo:

Z hlediska “vyššího principu právního” si dovolím upozornit na velmi podstatnou věc, která zatím nebyla zmíněna. Kauza armádního sledování opozice a občanů, projevujících své názory na citlivá témata, na kterou upozornil v posledních dnech poslanec Pavel Růžička, začíná být skutečně docela vážná.

Náčelník generálního štábu Karel Řehka na tiskové konferenci vše nejprve kategoricky popřel (tedy vědomě lhal), aby to následně vše potvrdil s tím, že šlo prý o cvičení. Tím ale došlo de facto k jasnému přiznání zneužití moci - něco podobného se totiž NESMÍ dít ani v rámci cvičení. Prostě NESMÍ.

A ještě se mezi sebou dohadovat, odkud informace o tomto PROTIPRÁVNÍM JEDNÁNÍ a zneužití státní moci unikla (prý z Ministerstva obrany), je už zoufalství samo. To je totiž úplně jedno. Vše se tedy musí dotáhnout do konce, je-li nám právní stát milý.

A díky Pavlu Růžičkovi za odvedenou práci. Vím, že v oboru armády je profesionál.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama