Mgr. Petr Gazdík

  • STAN
  • Zlínský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,1. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

31.05.2023 10:47:41 - witty

školství

Už roky se tu mluví o reformě školství a výsledek je, že se úroveň školství nezlepšuje, a co hůř, zhoršuje se. Proč je tak těžké, to změnit? Myslím, že na tom, že je potřeba změnu se shodne vláda i opozice. A k aktuální situaci. Dcera vyjde základku sice až za dva roky, ale už teď se bojím toho, kam vlastně půjde, protože co slyším ve zprávách, tak málokteré dítě má štěstí, že si může zvolit školu, co chce. Já v tom vidím pro jejich budoucnost obrovský problém. Vy ne? A myslíte, že je nějaké smysluplné řešení navýšit kapacity tříd a škol, že to jde, že to nebude na úkor kvalitní výuky, a že na to mají školy prostory a pedagogy?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

tomsik1, MacekM1, lexar, antigreen, kritik 2023, Kritická, Nelinka Zelinka, Pivník brdský, Pseudo, eva41, Saskie, karel1948, Venda3, Pepis62, Venán, Atomík, Dahlie, RB, Navit, ptata, Pepa Jakl, bazmek, Pamětník2, permoníček, silverA

Odpověď

Tento dotaz čeká na zodpovězení.