A co alkohol?
Nemám nic proti regulaci kratonu, ale proč jako politici neřešíte i stejně intenzivně alkohol, který způsobuje podle mě nejvíc problémů? Proč je tak snadno dostupný a je tolerovaný například i tím, že jsou na něj reklamy? Netvrdím, že se má zavádět prohibice nebo něco podobného, ale nějak by se to řešit mělo.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)



