Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.

  • ODS
  • předseda vlády
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,24. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21.09.2023 16:17:00

Moje vláda nechce vládnout z Prahy. Jezdíme do regionů

Moje vláda nechce vládnout z Prahy. Jezdíme do regionů

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k regionům.

 Moje vláda nechce vládnout z Prahy. Jezdíme po regionech, mluvíme s lidmi, podnikateli, starostkami a starosty a s vedením krajů.

Tento rok je to již potřetí, kdy vláda vyjela do krajů. Vždy se snažíme řešit témata, která mají regionální přesah. Dnes jsme zde v Kadani jednali se zástupci Karlovarského a Ústeckého kraje.

Kvalitní dopravní spojení zvyšuje životní úroveň napříč celou zemí. Potenciál těchto krajů bude daleko vyšší, až dokončíme napojení na moderní dopravní infrastrukturu. Je to i jedna z priorit, které jsem představil v rámci Restartu Česka.

Připravují se další úseky dálnic D6 a D7, pracuje se také na modernizaci železniční sítě v obou regionech a na přípravě vysokorychlostní trati z Prahy přes Ústí nad Labem ke státním hranicím s Německem.

Děkuji pánům hejtmanům z obou krajů za konstruktivní debatu.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama