Conseq přináší novinku ve spoření na penzi

28.02.2013 19:20

Conseq penzijní společnost, a. s., připravila novinku v možnostech penzijního spoření - penzijní program Zenit, který je již nyní v nabídce.

Conseq přináší novinku ve spoření na penzi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bankomat

Program nabízí zajímavý výnos podle volby spořicí strategie a zároveň také možnost zvolit si garanci. Klienti tak ani při volbě potenciálně vyššího výnosu než nabízejí transformované fondy nemusí přijít o garanci vložených peněz.

Program Zenit kombinuje několik fondů s různým investičním zaměřením při dostatečném rozložení rizika. Nabízí tři základní asistované strategie – konzervativní, vyváženou a dynamickou a také možnost zvolit si garanci. Garanci si klient může zvolit ke spořícímu programu za podmínky, že doba programu je alespoň 10 let a výše měsíčního příspěvku min. 500 Kč. „Tím, že garance není průběžná, ale pouze k cílovému datu, dává i tato strategie při delším než 10letém horizontu dostatek potenciálu pro výrazně vyšší výnos než zcela konzervativní strategie transformovaných fondů s garancí nezáporného výsledku v každém jednotlivém kalendářním roce“, vysvětluje Richard Siuda, člen představenstva Conseq penzijní společnosti, a. s.  „Program Zenit tak přináší řešení klientům, kteří sice chtějí získat zajímavější výnos a jsou proto ochotni akceptovat kolísající hodnotu svých úspor v čase, ale pro finální okamžik čerpání peněz chtějí mít jistotu a písemný závazek, že na jejich účtu bude minimálně tolik prostředků, kolik vložili“, dodává Richard Siuda.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Se*u na to? Ne! Ivan David: „Chtějí poškodit SPD.” My víme více

4:45 Se*u na to? Ne! Ivan David: „Chtějí poškodit SPD.” My víme více

Třenice a spory v hnutí SPD pokračují. Další interní informace probublávají na povrch díky tomu, že …