Úvěry na bydlení od ČSOB se přizpůsobí přáním klienta

5. 5. 2013 11:24

ČSOB Hypotéka a ČSOB Půjčka na lepší bydlení v nové kampani kromě výhodných úrokových sazeb nabízí i další možnosti nastavení úvěru podle přání každého klienta.

Úvěry na bydlení od ČSOB se přizpůsobí přáním klienta
Foto: Archiv
Popisek: ČSOB - logo

 

Dle individuálních potřeb bude možné sjednat slevu z úrokové sazby u hypoték o 0,1 %, zpracování úvěru zdarma nebo mimořádné splacení zdarma. Klient si může vybrat jednu z nabízených možností. Kampaň na podporu financování bydlení na míru odstartovala ve čtvrtek 2. května a potrvá až do konce června.

„Jaro je každoročně obdobím se zvýšeným zájmem o hypoteční úvěry a letos tomu není jinak, a proto přicházíme se zvýhodněnou nabídkou. Díky kombinaci nízkých úrokových sazeb a výhodných cen nemovitostí vnímá mnoho klientů nynější období jako ideálním k pořízení vlastního bydlení financovaného za pomoci hypotečního úvěru. Díky novým výhodným nabídkám od ČSOB je úvěr na bydlení dostupnější než dříve a na vlastní bydlení může pomýšlet téměř každý,“ říká Ivana Bohatcová, výkonná manažerka útvaru Úvěrové produkty a hypotéky ČSOB.

Vylepšená Půjčka na lepší bydlení umožňuje klientovi lépe si nastavit výši splátky rozložením splácení až na 12 let. Nově je také možné půjčku poskytnout i na zahradní domek, příjezdovou komunikaci nebo na nákup a úpravu sklepních prostor.

Kampaň přináší řadu dalších bonusů. Klienti po sjednání Půjčky na lepší bydlení nebo hypotéky získají certifikát na slevu na nákup v SIKO Koupelny. Výše slevy je 15 % na koupelnový nábytek a 5 % nad rámec standardních slev na sortiment kuchyní.

Akční nabídky se kromě hypotéky a Půjčky na lepší bydlení vztahují i na Půjčku na cokoliv a Konsolidaci.

Kampaň potrvá od 2. května do 28. června. O nabídce bude ČSOB informovat prostřednictvím rádia, tisku, billboardů, internetu a dalších komunikačních kanálů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šok pro ČT: Nejen Zeman a Babiš! Takhle je to s rušením poplatků za TV

10:55 Šok pro ČT: Nejen Zeman a Babiš! Takhle je to s rušením poplatků za TV

ANKETA Odhodlají se politici ke zrušení koncesionářských poplatků pro Českou televizi? Navrhuje to p…