České Budějovice: Velikonoční stezku si mohou děti projít už tuto neděli

22.03.2018 12:33

Už tuto neděli (25. 3.) si mohou děti od 13 do 17 hodin projít velikonoční stezku v českobudějovickém IGY Centru. Na ní bude připraveno šest stanovišť s úkoly. Když je děti splní, získají velikonoční nadílku.

České Budějovice: Velikonoční stezku si mohou děti projít už tuto neděli
Foto: CPI Group
Popisek: IGY centrum

Na stezce budou připraveny tvořivé dílny, různé hádanky a kvízy i velikonoční šifra. Děti si také budou moci namalovat obří vejce, absolvovat stezku bosou nohou, zastřílet si z praku nebo prolézt provazovým labyrintem.

Velikonoční stezka bude v IGY otevřena od neděle 25. 3. do soboty 31. 3. Přístupná bude od neděle do středy 28. 3. od 13 do 17 hodin a od čtvrtka 29. 3. do soboty 31. 3. od 10 do 17 hodin. Vhodná bude pro děti od 2 do 10 let a vstup na ni je bezplatný.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Josef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rada pro výzkum, vývoj a inovace projednala program SIGMA na podporu aplikovaného výzkumu a inovací

22:11 Rada pro výzkum, vývoj a inovace projednala program SIGMA na podporu aplikovaného výzkumu a inovací

V pátek 26. listopadu proběhlo ve Strakově akademii pravidelné zasedání Rady pro výzkum, vývoj a ino…