Neurčuje v EU vše jen elita?
Která je navíc nevolená občany. Vždyť to je pořád dokola. Evropská komise o něčem rozhodla, něco nařizuje apod. K čemu vlastně volíme vás europoslance?
Která je navíc nevolená občany. Vždyť to je pořád dokola. Evropská komise o něčem rozhodla, něco nařizuje apod. K čemu vlastně volíme vás europoslance?
České dráhy vypraví speciální vlaky pro Ukrajince
Primátor hl. m. Prahy Zdeněk Hřib v návaznosti na invazi Ruské federace na Ukrajinu a aktuální humanitární krizi na východě Evropy požádal všechny starosty městských částí o dobrovolné vyhrazení ubytovacích kapacit pro obyvatele Ukrajiny.
Komentář na facebookovém profilu k zablokování webu Protiproud
Bezpečné hřiště pro děti a také další vstup do školky. Těmto účelům by měla po opravě sloužit terasa u budovy mateřské školy Sovička na Slovance. Městu Česká Lípa se podařilo vysoutěžit firmu, která opravu provede.
Zastupitel Stanislav Nekolný z hnutí ANO předložil na čtvrtečním jednání zastupitelstva materiál zabývající se dopady energetické krize na pražské sportovní kluby.
Pane senátore, to myslíte vážně. Źijeme v demokracii, nebo v totalitě. Co vám říká Listina základních práv a svobod. Ome...
Praha 5 získala podporu vnučky Ludvíka Očenáška
Dobrý den,minské dohody nebyly dodržovány oboustranně a dlouhodobě. Nebyly vzaty v úvahu připomínky RF ohledně jejich plnění a naopak UKR začala hovořit o rozmístění jaderných zbraní na svém území a také o skutečnosti, že by chtěla pozvánku do NATO. RF již také není tím světovým hegemonem, kterým bývala, protože štafetu přebrala Čína. Kažpopá
Dobrý den,pokud sleduji průběh operací na Ukrajině ze strany vojsk RF, tak vše nasvědčuje tomu, že cíle této Putinovy akce budou splněny během pár dnů. Jestli vše skončí Ukrajinou je otázka dalšího postoje mocností, se kterými bude následně jednat. Zatím vše naznačuje tomu, že mu jde o nezávislost DLR a LLR a jejich připojení k RF. To se samo
Komentář na facebookovém profilu k dezinformačním serverům.
Rada kraje na své středeční mimořádné schůzi (25. února 2022) ostře odsoudila vojenský vpád Ruska na Ukrajinu a vyjádřila jí plnou solidaritu.