Havel s přáteli oslaví svoje pětasedmdesátiny

01.10.2011 6:25 | Zprávy
autor: čtk, mp

Mezi gratulanty by se podle informací ČTK mohla objevit i někdejší ministryně zahraničí USA českého původu Madeleine Albrightová, s níž má Havel přátelské vztahy, pozván byl například Havlův někdejší spolupracovník na Hradě a současný ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09), umělci a další lidi, kteří mají k bývalé hlavě státu blízko.

Havel s přáteli oslaví svoje pětasedmdesátiny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Václav Havel

Soukromou oslavu pětasedmdesátin dnes pro exprezidenta Václava Havla pořádají jeho přátelé a kamarádi. Konat se bude v Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích a její součástí by měla být i hudební produkce.

Pět set hostů

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastáváte se Babiše

V mnohém s vámi souhlasím, ale nemyslíte, že by se měl postavit Macinkovi? Udělal to jen tak napůl. Proč Macinkovi tolerujete jeho chování? Vy s ním snad nemáte problém? Nebojíte se, že to může poškodit koalici jako celek?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Řehka nebude rád. Z armády zní o L-159 něco úplně jiného, než říká

4:44 Řehka nebude rád. Z armády zní o L-159 něco úplně jiného, než říká

Pomáhá část českých novinářů hájit dosluhujícího náčelníka generálního štábu Karla Řehku? Tyto otázk…