ČSSD rozdávala lidem limonádu zdarma. A je z toho problém

29.08.2012 7:52 | Zprávy

ČSSD se potýká s potížemi se svou limonádou s názvem Oranžový životabudič, kterou začala zdarma nabízet na svých předvolebních mítincích. Láhev o obsahu půl litru totiž neobsahuje žádné informace o výrobci, prodejci či distributorovi.

ČSSD rozdávala lidem limonádu zdarma. A je z toho problém
Foto: ČSSD
Popisek: ČSSD zahájila předvolební kampaň pro krajské a senátní volby 2012 jízdou vlakem

Lidový dům rozdávání Oranžového životabudiče již pozastavil. „Sociální demokracie v současné době prověřuje, zda došlo k pochybení. Pro jistotu okamžitě zastavujeme distribuci. Pokud se prokáže, že k pochybení došlo, zjednáme nápravu,“ uvedl pro deník Právo Jan Hamáček, volební manažer ČSSD.

Pokud se prokáže porušení pravidel, nechá ČSSD informace na lahve s oranžádou doplnit. Prozradila také, že výrobcem oné limonády je společnost Kalabria Kladno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nem

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Rusko a pan Foldyna

Pane Foldyno, Vy jste nikdy neslyšel, jak vznikla Velká Rus, Sovětský svaz, kdo si rozdělil Evropu nejdříve s Hitlerem než SSSR Hitler podrazil? SSSR nás v roce 1968 nenapadl? Rusko si nevynucuje poslušnost sousedů vojenským napadením? Máte vůbec nějaké vzdělání? Nevypadá to tak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Fiala zmanipuluje volby, ne Kreml.“ Unikla data. Strach Čechů má dohru

18:40 „Fiala zmanipuluje volby, ne Kreml.“ Unikla data. Strach Čechů má dohru

Interní průzkum Ministerstva vnitra, z něhož citoval novinář Jakub Zelenka, odkrývá pro současnou vl…