ČSSD rozdávala lidem limonádu zdarma. A je z toho problém

29.08.2012 7:52 | Zprávy

ČSSD se potýká s potížemi se svou limonádou s názvem Oranžový životabudič, kterou začala zdarma nabízet na svých předvolebních mítincích. Láhev o obsahu půl litru totiž neobsahuje žádné informace o výrobci, prodejci či distributorovi.

ČSSD rozdávala lidem limonádu zdarma. A je z toho problém
Foto: ČSSD
Popisek: ČSSD zahájila předvolební kampaň pro krajské a senátní volby 2012 jízdou vlakem

Lidový dům rozdávání Oranžového životabudiče již pozastavil. „Sociální demokracie v současné době prověřuje, zda došlo k pochybení. Pro jistotu okamžitě zastavujeme distribuci. Pokud se prokáže, že k pochybení došlo, zjednáme nápravu,“ uvedl pro deník Právo Jan Hamáček, volební manažer ČSSD.

Pokud se prokáže porušení pravidel, nechá ČSSD informace na lahve s oranžádou doplnit. Prozradila také, že výrobcem oné limonády je společnost Kalabria Kladno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: nem

Tomio Okamura byl položen dotaz

Preferenční hlasy

Dobrý den, jak si vysvětlujete, že víc hlasů dostal třeba pan Rajchl nebo i váš bratr? A vůbec, že jste ve volbách celkově jako strana oslabili? Kde je podle vás chyba? Uvažujete třeba o tom, že byste skončil jako předseda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Podrží Babiš Turka? Zásadní bitva o prosazení vůle voličů, zní internetem

21:07 Podrží Babiš Turka? Zásadní bitva o prosazení vůle voličů, zní internetem

Kauza kolem poslance Motoristů Filipa Turka, uchazeče o post ministra zahraničí, dál rezonuje politi…