Detektiv Šlachta litoval kolegu: Kdo by to čekal, že skončí takhle

22.04.2013 20:10 | Zprávy
autor: pan

Šéf protikorupční policie Tomáš Martinec v pondělí rezignoval. Například Robert Šlachta, který je v čele protiteroristického útvaru, ale o tomto kroku vůbec dopředu nevěděl. Všechny to prý překvapilo.

Detektiv Šlachta litoval kolegu: Kdo by to čekal, že skončí takhle
Foto: Hans Štembera
Popisek: Robert Šlachta, bývalý šéf ÚOOZ

„Bylo to hodně velké překvapení, protože to nikdo z nás netušil,“ uvedl v Impulsech Václava Moravce Robert Šlachta. „Nikdo nečekal, že to skončí takovým způsobem,“ dodal. Hovořil tak o sporu mezi vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou a šéfem protikorupční policie Tomášem Martincem. Bradáčová si totiž stěžovala, že Martincův útvar pracuje nejasně s informacemi, které získává při řešení závažných korupčních činů. Další rozměr jejich sporu byl osobní. V uniklém rozhovoru se Bradáčová svěřila, že Martinec na ni možná vytváří kompromitující materiály.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Eva Fialová byl položen dotaz

Dostupné bydlení

V zákonech se nevyznám a je podle mě jedno, jestli je rozdíl mezi zákonem o podpoře bydlení a dostupným bydlením. Za hlavní považuji problém s nedostupným bydlení vyřešit a to je i můj dotaz. Co přesně proto uděláte? Kdy bude bydlení dostupné pro většinu lidí a ne naopak jako je tomu teď?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivan Hoffman: Trump vyhlásil válku celé civilizaci. Toto je pouze začátek

13:35 Ivan Hoffman: Trump vyhlásil válku celé civilizaci. Toto je pouze začátek

POHLED IVANA HOFFMANA Komentátor Ivan Hoffman je zneklidněn postupem amerického prezidenta Donald Tr…