Co by Andrej Babiš pro svůj byznys neudělal. Firma Istrochem, kterou ovládají Babišovu fondy, už roky řeší velké znečištění. V půdě pod jejím areálem v Bratislavě jsou jedovaté chemické látky, které se ukládaly desítky let a dál se šíří. Vyčištění území má stát stovky milionů eur. Minulá slovenská vláda jasně řekla, že se má na financování vyčištění měla významně podílet Babišova firma.
Současný kabinet Fica ovšem otočil a oznámil, že vše uhradí. Andrej Babiš tak vesele legitimizuje izolovaného Fica, fotí se s Kaliňakem a podobnejma gaunerama a zatahuje do toho celou vládu (což vzhledem k tomu, kdo ji tvoří, asi většinově samotným ministrům a ministryním neva), ale i celou Českou republiku. Protože oni mu jdou na ruku. Stejně tak vyšmelil “zrušení svýho STBáctví”. Inženýr Babiš prodává čest České republiky za 30 stříbrných respektive za 100 + milonů eur pro svoji firmu. A pak tu máme OSU Praha-Bratislava-Budapešť-Moskva. Což je po posledních zajištěních týkající se Maďarska (nikoliv pouze ministra Pétera Szijjártó) hanebnost na druhou a zrada demokratických polistopadových hodnot. Hlavně, že máme den vlajky a Schillerová kérku českýho lva.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku




