Dobře se žije jen podvodníkům, zahřměl Zavadil na Václaváku

17.11.2012 13:31 | Zprávy
autor: jav

Na Václavském náměstí začala demonstrace s podtitulem "Demokracie vypadá jinak". Na náměstí podle pořadatelů dorazilo odhadovaných 20 tisíc demonstrantů, ke kterým v úvodu promluvil šéf ČMKOS Jaroslav Zavadil.

Dobře se žije jen podvodníkům, zahřměl Zavadil na Václaváku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Odbory uspořádaly na Václavském náměstí demonstraci proti vládě. Pak se demonstrující přesunuli na Národní třídu

"Ahoj", zvolal Zavadil na začátku svého projevu. "Je to třiadvacet let a stojíme tady znova," vzpomenul Listopadu 1989.

Připomněl, že poslanci byli nejrůznějšími způsoby získáni pro to, aby hlasovali pro zákony, které ovlivní miliony lidí. "Jestli oni někdo z nic cítí odpovědnost, tak jen ke svým peněženkám, ale ne k občanům," poznamenal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Hamplová: Chce to prostě lidi zcela nové generace

Jací jsou podle vás lidi nové generace? Mě přijde, že právě ta nová generace propaguje zelené nesmysly a další, jako třeba různá pohlaví atd. A ještě by mě zajímalo, jak se vlastně díváte na naše členství v EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pořád je tam Benda.“ Kupka v Budějovicích schytal nečekanou otázku

15:25 „Pořád je tam Benda.“ Kupka v Budějovicích schytal nečekanou otázku

„Dcera se zlobí, že je tam pořád ten Benda,“ zaznělo mimo jiné z publika na českobudějovické besedě …