Drahoš? Namyšlený výrok. Vždy se jen naučeně usmíval, naštval kandidáta Hynka profesor

16.01.2018 6:31

Prezidentský kandidát Jiří Hynek, který dosud nevyjádřil podporu ani Jiřímu Drahošovi, ani Miloši Zemanovi, se vyjádřil ke zprávě na serveru iDnes.cz. „Jsem teď kamarádem poražených,“ říká v ní Jiří Drahoš.

Drahoš? Namyšlený výrok. Vždy se jen naučeně usmíval, naštval kandidáta Hynka profesor
Foto: Vít Hassan
Popisek: Jiří Hynek

„Po dobu kampaně se naše ‚osmička‘ potkávala až příliš často. Ač jsme byli soupeři a měli odlišné názory, přesto jsme se chovali k sobě velmi korektně. Všichni, až na jednoho, ve mně vyvolávali emoce. Někdy přijemné, jindy méně, ale s těmi všemi si dokážu představit, že bych šel na pivo. Ten zbylý byl vždy strojeně milý, podal ruku, naučeně se usmál (nejlépe do objektivu) a pozdravil,“ řekl k Jiřímu Drahošovi Hynek. 

Anketa

Kolik TV debat by spolu Zeman a Drahoš měli mít?

hlasovalo: 12685 lidí

„Ale jak řekla moje manželka Eliška Hynková, já si kamarády vybírám srdcem. To je to, co bych řekl k tomu tak trochu namyšlenému výroku,“ poznamenal Hynek.

Jiří Hynek se rozhodne o případné podpoře finalistů na základě výsledků televizní debaty den před volbami. Oběma kandidátům pak pošle otázky, na něž by chtěl znát odpověď. Mezi nimi je i otázka na migrační mechamismus Dublin-4, plánovaný Evropskou unií.

Celý příspěvek Jiřího Hynka: 

Dnes se na iDnes objevil titulek "Jsem teď kamarád poražených, říká Jiří Drahoš v rozhovoru MFDNES". Po dobu kampaně se naše "osmička" potkávala až příliš často. Ač jsme byli soupeři a měli odlišné názory, přesto jsme se chovali k sobě velmi korektně. Všichni, až na jednoho, ve mně vyvolávali emoce. Někdy přijemné, jindy méně, ale s těmi všemi si dokážu představit, že bych šel na pivo. Ten zbylý byl vždy strojeně milý, podal ruku, naučeně se usmál (nejlépe do objektivu) a pozdravil. Ale jak řekla moje manželka Eliška Hynková, já si kamarády vybírám srdcem. To je to, co bych řekl k tomu tak trochu namyšlenému výroku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Žantovský účtuje: Padesát tisíc na akci akademiků se má vracet. A co náklady na „milou akci“ Prague Pride, před kterou hodně lidí raději odjíždí z Prahy?!

8:15 Petr Žantovský účtuje: Padesát tisíc na akci akademiků se má vracet. A co náklady na „milou akci“ Prague Pride, před kterou hodně lidí raději odjíždí z Prahy?!

TÝDEN V MÉDIÍCH Novináři a politici dali dohromady dvě akce, které přitom neměly vůbec nic společnéh…