Drahoš? Namyšlený výrok. Vždy se jen naučeně usmíval, naštval kandidáta Hynka profesor

16. 1. 2018 6:31

Prezidentský kandidát Jiří Hynek, který dosud nevyjádřil podporu ani Jiřímu Drahošovi, ani Miloši Zemanovi, se vyjádřil ke zprávě na serveru iDnes.cz. „Jsem teď kamarádem poražených,“ říká v ní Jiří Drahoš.

Drahoš? Namyšlený výrok. Vždy se jen naučeně usmíval, naštval kandidáta Hynka profesor
Foto: Vít Hassan
Popisek: Jiří Hynek

„Po dobu kampaně se naše ‚osmička‘ potkávala až příliš často. Ač jsme byli soupeři a měli odlišné názory, přesto jsme se chovali k sobě velmi korektně. Všichni, až na jednoho, ve mně vyvolávali emoce. Někdy přijemné, jindy méně, ale s těmi všemi si dokážu představit, že bych šel na pivo. Ten zbylý byl vždy strojeně milý, podal ruku, naučeně se usmál (nejlépe do objektivu) a pozdravil,“ řekl k Jiřímu Drahošovi Hynek. 

Anketa

Kolik TV debat by spolu Zeman a Drahoš měli mít?

hlasovalo: 12703 lidí

„Ale jak řekla moje manželka Eliška Hynková, já si kamarády vybírám srdcem. To je to, co bych řekl k tomu tak trochu namyšlenému výroku,“ poznamenal Hynek.

Jiří Hynek se rozhodne o případné podpoře finalistů na základě výsledků televizní debaty den před volbami. Oběma kandidátům pak pošle otázky, na něž by chtěl znát odpověď. Mezi nimi je i otázka na migrační mechamismus Dublin-4, plánovaný Evropskou unií.

Celý příspěvek Jiřího Hynka: 

Dnes se na iDnes objevil titulek "Jsem teď kamarád poražených, říká Jiří Drahoš v rozhovoru MFDNES". Po dobu kampaně se naše "osmička" potkávala až příliš často. Ač jsme byli soupeři a měli odlišné názory, přesto jsme se chovali k sobě velmi korektně. Všichni, až na jednoho, ve mně vyvolávali emoce. Někdy přijemné, jindy méně, ale s těmi všemi si dokážu představit, že bych šel na pivo. Ten zbylý byl vždy strojeně milý, podal ruku, naučeně se usmál (nejlépe do objektivu) a pozdravil. Ale jak řekla moje manželka Eliška Hynková, já si kamarády vybírám srdcem. To je to, co bych řekl k tomu tak trochu namyšlenému výroku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

FOTO Poplach v pražské ODS. Ať si to řeší Fiala, když je předseda. Co se dělo na kongresu, než navrhli Novotného

16:33 FOTO Poplach v pražské ODS. Ať si to řeší Fiala, když je předseda. Co se dělo na kongresu, než navrhli Novotného

Po neúspěchu Alexandry Udženije ve volbě prvního místopředsedy ODS zavládl na kongresu největší opoz…