Horáček se zeptal lidí, na co se má ptát u Soukupa Ovčáčka. Místo odpovědi přišel výprask. Přidala se i redaktorka ČT

01.01.2018 17:57

Prezidentský kandidát Michal Horáček se na svém twitterovém účtu vyjádřil k debatě, k níž byl pozván do TV Barrandov. Původně mělo jít o debatu prezidentských kandidátů, nicméně kromě Horáčka, Drahoše a Topolánka byl pozván také mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček. S ním ale odmítli diskutovat Topolánek i Drahoš.

Horáček se zeptal lidí, na co se má ptát u Soukupa Ovčáčka. Místo odpovědi přišel výprask. Přidala se i redaktorka ČT
Foto: Daniela Černá
Popisek: Kandidát na prezidenta Michal Horáček

„V úterý jdu na TV Barrandov debatovat s mluvčím prezidenta republiky, Jiřím Ovčáčkem. Na co byste se ho zeptali vy?“ zeptal se Horáček.

„Debatovat s Ovčáčkem na Barrandově je ta nejlepší kampaň pro Zemana. Je úplně jedno, na co se ho budete ptát, i kdybyste jen seděl a mlčel, bude se to všude propírat až do konce kampaně a on to bude komentovat, dementovat a udělá z Vás šaška. Přistoupil jste tím na jeho hru,“ poznamenal následně jeden z uživatelů. A Horáček kontroval: „Proč si myslíte, že jsem nějaké ořezávátko?“

  • Svůj názor můžete Michalu Horáčkovi sdělit ZDE

„Na nic. Nešla bych tam,“ zareagovala sportovní redaktorka České televize Darina Vymětalíková. Obdobný názor pak mají i mnozí další. „Tím, že jste přistoupil jako jediný z kandidátů na tuto špinavou hru, respektive jste ji zbaštil i s navijákem, jste se totálně zkompromitoval a měl byste na prezidentskou kandidaturu rezignovat,“ píše například i další z uživatelů.

„Pane Horáčku, proč se opakovaně snižujete k účasti v estrádě? Je naprosto nepřípustné, aby prezidentský kandidát předvolebně debatoval s vedoucím tiskového odboru. Pokud mezi diváky TVB hledáte nové voliče, tak vězte, že jiné naopak ztrácíte bez ohledu na výsledek debaty,“ poznamenal další uživatel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Peterková je v nemocnici. Ohlašovatel hoaxů vypustil totální zlo: Copak, Jani. Že nejsi u flákance? Perník, chlast, co

13:35 Peterková je v nemocnici. Ohlašovatel hoaxů vypustil totální zlo: Copak, Jani. Že nejsi u flákance? Perník, chlast, co

Analytik Roman Máca z neziskovky Institut pro politiku a společnost se vysmívá bývalé reportérce TV …