Hovado, debil, hnus. Syn Petra Nečase se vyjádřil k případu Forejt

6. 12. 2016 6:34

V těchto dnech se v médiích objevily informace o blížícím se konci Jindřicha Forejta ve funkci hradního protokoláře a zároveň server HlídacíPes.org přinesl informace o nahrávkách, které Forejta prý mimo jiné zachycují při užívání drog.

Hovado, debil, hnus. Syn Petra Nečase se vyjádřil k případu Forejt
Foto: Hans Štembera
Popisek: Šéf hradního protokolu Jindřich Forejt

O Forejtovi, jenž na Hradě působil již za předchozí hlavy státu Václava Klause, se začalo více mluvit v době jeho omylů, například kvůli pozdnímu příletu na pohřeb slovenského prezidenta Michala Kováče, v kauze „neviditelného“ amerického velvyslance Andrewa Schapira na ceremonii ke 28. říjnu 2016 či kvůli (ne)vyznamenání Jiřího Bradyho. Jak však nyní poukazuje server HlidaciPes.org, Forejt byl i bezpečnostním rizikem.

Na hradního protokoláře se nyní mimo jiné provalují věci v souvislosti se sexuálními večírky v jeho bytě. Redakce sice zakoupila od muže, jenž ji kontaktoval, devět videoklipů, jež měly být natočeny ve Forejtově bytě, nechce je však publikovat. Prý ale zachycují, jak snadno je Forejt vydíratelný. Hradní protokolář, jenž usiloval o místo velvyslance ve Vatikánu, je na nich prý polonahý, masturbující a šňupající bílou látku. Ve videoklipu jsou prý patrné osobní věci Forejta, mimo jiné například kreditní karta Kanceláře prezidenta republiky či pečetní prsten.

Na tyto informace zareagovaly na sociálních sítích některé veřejně činné osoby. Například syn expremiéra Petra Nečase Ondřej napsal: „Forejt je možná arogantní, narcistní hovado, který tak nějak zapadá do současný Zemanovy partičky. A taky debil, představující větší bezpečnostní riziko než všichni ti zuřiví islamisti běhající s kalašnikovama Nerudovkou, kvůli kterejm je teď Hrad opevněnej jak Oblast 51. Ale tohle je prostě hnus, sorry. Všechno to vzájemný nahrávání, ponižování a bonzování se nám začíná slušně vymykat z rukou. Pro mě za mě ať si v době volna honí u gay porna, válí se doma a fetuje. Stejně půlka z vás, co tu sdílíte pobavený a pohoršený fórky na téma Jindřich Forejt, dělá právě teď doma to samý.“

Anketa

Českem otřásá skandál šňupajícího Jindřicha Forejta. Bylo by na odstoupení, kdyby média zveřejnila nahrávku úplně opilého politika-těžkého alkoholika?

85%
15%
hlasovalo: 2607 lidí

S nadhledem se na celou věc dívá bývalý mluvčí ministerstva zdravotnictví Tomáš Cikrt: „Svátky podle protokolu: Mikuláš, Anděl a Forejt. Všude samej sníh.“

Reagoval také Vilém Rössler, podporovatel Miloše Zemana, který pořádal i některé demonstrace jeho sympatizantů: „Už několikrát jsem tvrdil, že největším neštěstím pana prezidenta Miloše Zemana jsou někteří jeho poradci. (Jindřich Forejt) Obdržel jsem za to z Hradu žlutou kartu. Prezidenta ovšem máme nejlepšího v dějinách.“

Celou věc glosoval i slovenský novinář Jozef Hübel: „A koľko takých ‚šňupákov‘ je u nás v politike?“

Obsáhleji aféru komentoval Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty: „Kreml skrze Lukoil nedávno vykoupil Martina Nejedlého z dluhů, aby mohl dál řídit rezidenta Zemana. Nyní končí šéf protokolu, který s Nejedlým soupeřil o vliv na Zemana. Člověk bez pracovní smlouvy v kanceláři hlavy státu a bez bezpečnostní prověrky teď bude mít Zemanovo řízení jen sám pro sebe. Deset let učení se řemeslu v Rusku pana Nejedlého připravilo na dnešek dobře.?“ napsal Janda.

Celý text příspěvku Ondřeje Nečase na jeho facebookovém profilu:

Forejt je možná arogantní, narcistní hovado, který tak nějak zapadá do současný Zemanovy partičky. A taky debil, představující větší bezpečnostní riziko, než všichni ti zuřiví islamisti běhající s kalašnikovama Nerudovkou, kvůli kterejm je teď Hrad opevněnej jak Oblast 51.

Ale tohle je prostě hnus, sorry. Všechno to vzájemný nahrávání, ponižování a bonzování se nám začíná slušně vymykat z rukou. Pro mě za mě ať si v době volna honí u gay porna, válí se doma a fetuje. Stejně půlka z vás, co tu sdílíte pobavený a pohoršený fórky na téma Jindřich Forejt, dělá právě teď doma to samý...

Celý text příspěvku Tomáše Cikrta na jeho facebookovém profilu:

Svátky podle protokolu: Mikuláš, Anděl a Forejt. Všude samej sníh.

Celý text příspěvku Viléma Rösslera na jeho facebookovém profilu:

Už několikrát jsem tvrdil, že největším neštěstím pana prezidenta Miloše Zemana jsou někteří jeho poradci.(Jindřich Forejt)

Obdržel jsem za to z hradu žlutou kartu.

Prezidenta ovšem máme nejlepšího v dějinách.

Celý text příspěvku Jozefa Hübela na jeho facebookovém profilu:

A koľko takých "šňupákov" je u nás v politike?

Celý text příspěvku Jakuba Jandy na jeho facebookovém profilu:

Kreml skrze Lukoil nedávno vykoupil Martina Nejedlého z dluhů, aby mohl dál řídit rezidenta Zemana.

Nyní končí šéf protokolu, který s Nejedlým soupeřil o vliv na Zemana.

Člověk bez pracovní smlouvy v kanceláři hlavy státu a bez bezpečnostní prověrky teď bude mít Zemanovo řízení jen sám pro sebe.

Deset let učení se řemeslu v Rusku pana Nejedlého připravilo na dnešek dobře.?


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,Je Halík pořád kněz?" Jiří Strach se vrátil k pohřbu Karla Gotta

15:04 ,,Je Halík pořád kněz?" Jiří Strach se vrátil k pohřbu Karla Gotta

Režisér Jiří Strach, známý pohádkami Lotrando a Zubejda a Anděl Páně, promluvil pro Konzervativní no…