Jaromír Soukup řádil ve svém pořadu: ČSSD v pr*eli. Sobotkův vstup do strany omylem. V Praze cizinci kopali do číšníka a policisté za rohem nasazovali botičky

31.07.2018 15:55 | Zprávy
autor: kas

Ve včerejším díle Týdne s Jaromírem Soukupem na TV Barrandov si již zmíněný moderátor vzal do parády stranu ČSSD. Vysmál se jí za její politický sňatek s Babišem, za politiky bez charismatu a za Bohuslava Sobotku. A pak se pustil do české policie.

Jaromír Soukup řádil ve svém pořadu: ČSSD v pr*eli. Sobotkův vstup do strany omylem. V Praze cizinci kopali do číšníka a policisté za rohem nasazovali botičky
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: Týden podle Jaromíra Soukupa

ČSSD je prý snad jediná strana na světě, která nechce do vlády a ke korytu, ale nakonec tam stejně skončila, tvrdil moderátor. Soukup srovnal ČSSD s lidovci, kterým se něco takového stalo prý asi ve třiceti případech. Ironicky poděkoval ČSSD, že na sebe těžký osud vzala. „Zatím připomínají něco mezi zmatenou nevěstou a ryzí zlatokopkou,“ popsal sociální demokracii Soukup. „Prostě je to něco mezi Anetou Vignerovou, Dominikou Mesárošovou a Naďou Konvalinkovou,“ konkretizoval situaci ČSSD moderátor. ČSSD prý ví, že svatbou s Andrejem sice získá plno krásných věcí a korálků, ale bude šikanovaná, uzurpovaná, bude muset dělat domácí práce a nikdo to neocení. Podle Soukupa vztah nedopadne dobře a budou po sobě na konci házet lustry a skříně.

Při schvalování zákonů si prý obě strany budou pobrukovat píseň míru, protože jim budou pomáhat komunisté. „Někdo by si mohl myslet, že jsme tam, kde záda ztrácejí dobré jméno, tedy v p*deli,“ neodpustil si vypípnuté slovo Soukup. Podle něj ale z toho nejvíce ve vypípnutém slově bude ČSSD. Babiše se prý v Lidovém domě bojí více než dědiců Zdeňka Altnera, se kterým strana vedla spor o nájemné.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

19:15 Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

ParlamentníListy.cz získaly stanovisko advokáta a odborníka na Ústavní právo Jaroslava Kuby, které v…