„Džus za 230 Kč!“ podivil se sociální demokrat Matěj Zapletal ceně za dva litry stoprocentního pomerančového nápoje. „Kdyby byl levnější, tak ho Češi bojkotují!“ zamyslel se v dalším příspěvku.
Džus za 230 Kč! pic.twitter.com/BcdO8BikBG
— Matěj Zapletal (@ZaplmanCzech) June 26, 2025
A spustil lavinu reakcí. „Koupil jsem už 1 000 litrů, čekám, že cena půjde ještě o moc nahoru,“ svěřil se král Artuš. „To je investiční džus,“ rozvíjel myšlenku Trosečník obecný. „Bitcoin je oranžový, pomerančový džus je oranžový, to nemůže být náhoda, ještě v době, kdy americký prezident je také oranžový,“ vytvořil Martin Heindl novou konspirační teorii.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Naďa Borská