Je zde další VIDEO: „Za to by měli někoho zavřít!“ Roztržka Xavera s redaktorkou Newsroomu. Ještě jste neviděli vše

29.09.2019 7:55

Moderátor Luboš Xaver Veselý se rozhodl kandidovat do Rady ČT. Oznámil to v pátek ve svém živém vysílání na kanálu Xaver Live. Zároveň také uvedl, že již má podporu jednoho z politiků, Václava Klause mladšího z hnutí Trikolóra. Rozhodl se tak poté, co jej navštívil pořad Newsroom ČT24. Video, které z natáčení pořídil jeho kameraman, se na internetu stalo senzací. A nyní je tu ještě jeho další pokračování.

Je zde další VIDEO: „Za to by měli někoho zavřít!“ Roztržka Xavera s redaktorkou Newsroomu. Ještě jste neviděli vše
Foto: Repro Youtube
Popisek: Luboš Xaver Veselý natáčen štábem ČT
reklama

Xaver v uplynulém týdnu doslova ztrhal reportérku ČT z pořadu Newsroom. Ve videu Luboš Xaver Veselý prohlásil zmíněný pořad za bulvár a nekorektní stoku. „Vy mě chcete jenom odsoudit, jako vždycky. Máte pocit, že jste všelidový soud,“ osočil Veselý reportérku a její pořad. Štáb ČT za Veselým přijel kvůli tomu, že server HlídacíPes.org měl výhrady k jeho rozhovoru s Andrejem Babišem (ANO).

Anketa

Pokud byste mohli zaslat televizní koncesionářský poplatek dle svého uvážení, kdo by ho dostal?

1%
14%
67%
hlasovalo: 25545 lidí
„Uveřejnil jsem video natočené při natáčení rozhovoru mého vyjádření pro pořad Newsroom v České televizi. Nebudu tady vysvětlovat ty staré křivdy, které jsem tak trošku cítil k pořadu Newsroom. Do mě se několikrát pustili manipulativně. Vždycky mě to mrzelo, nechal jsem to ležet, říkal jsem si, že to je asi moderní služba. Tentokrát mi to přišlo z mnoha důvodů přes čáru, a proto jsem možná v tom rozhovoru reagoval tak, jak jsem reagoval. Byl jsem opravdu naštvaný,“ řekl k pořadu Xaver Veselý.

Nyní zveřejnil také závěr natáčení s reportérkou ČT24, a to poté, co jej poprosila, zda si může natočit prostřihy. "Já proti vám nic nemám. Jenom to, co děláte, je katastrofální. Něco tak nevyváženého, něco tak odporného. Já nejsem soud ani nikdo,“ říká Xaver Veselý. „Já taky ne,“ reaguje reportérka. „Ale vy si na to hrajete. Vy bohužel posluhujete strašně špatným lidem,“ pokračuje Xaver. 

„To, že jste natočili Šarapatku, který mě u vás poblil, v tom pořadu nepravdami, který jste nikde neověřili, to je taková minela novinářská, za to by měli někoho zavřít. A já nemůžu uvěřit, že tohoto se dopustí Česká televize,“ láteřil Xaver Veselý.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Venčil psa a fotil: „Noční Prahou se zbrojákem. Úterní noc vyvrhla odporná individua. Drogy, alkohol, smrad, řev. Takhle to u nás vypadá…“

4:38 Venčil psa a fotil: „Noční Prahou se zbrojákem. Úterní noc vyvrhla odporná individua. Drogy, alkohol, smrad, řev. Takhle to u nás vypadá…“

Na ParlamentníListy.cz se obrátil padesátiletý obyvatel pražských Nuslí. Navázal na sérii několika č…