Komediante! Věc umělce, kterého vám nabízí Kalouskova partaj, pokračuje

08.02.2018 6:44

Herec Oldřich Navrátil bude kandidovat do senátu. Přemluvila ho k tomu strana TOP 09. Populární umělec se o křeslo v horní komoře parlamentu utká v Třebíči. Reakce na kandidaturu se objevily nejen na facebookovém profilu TOP 09, ale i zpravodajství FTV Prima.

Komediante! Věc umělce, kterého vám nabízí Kalouskova partaj, pokračuje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Herec Oldřich Navrátil

Předseda strany TOP 09 Jiří Pospíšil si kandidatury Oldřicha Navrátila podle svých slov pro server iDNES.cz váží. „Pan Navrátil je dlouholetý podporovatel TOP 09, má stejné hodnotové zakotvení jako naše strana, prozápadní směřování, obrana svobody a demokracie,“ uvedl Pospíšil. Podle něj jsou tyto hodnoty ohroženy, i proto chce Navrátil kandidovat. 

Populární herec, například představitel Vendelína Bajzy ze seriálu Bylo nás pět, se již projevil před prezidentskými volbami, kdy veřejně podpořil Pavla Fischera. 

Původní text ZDE.

A právě na postavu pana Bajzy „útočil“ Tomáš Svoboda na facebookovém profilu TOP 09. „Bláboly o tom, že herec má hrát, jsou mimo. V senátu máme i inženýra Velebu a nikdo nekřičí, že se má starat o prasata, a ne o politiku,“ napsal Svoboda a zastal se toho, že na původní profesi nezáleží.  

Na serveru TOP 09 pak diskutoval i Ivan Krejčí, který si myslí, že by herci měli hrát a do politiky nepatří. 

Anketa

Chcete referendum o setrvání v EU?

92%
8%
hlasovalo: 20605 lidí

„No bude to náročné, protože na Vysočině je hodně podporovatelů Zemana. Ale Oldřich je známá persona a třebíčský patriot a jeho chalupaření v Přibyslavicích je sympatické. Takže ať se daří a slušnej člověk je senátorem,“ napsal pak Vladimír Finda.  

„Ledaže půjde Kalousek hrát starýho Bajzu a kníže Zylvara. Ale zase proč ne?? Když tam můžou být hokejisté, skokan na lyžích, proč by do chodu této země neměl kecat ještě zkušený herec (tím ovšem nemyslím ani Stropnického, ani Jandáka)??“ dodal David Dawe na profilu TOP 09. 

Na Emila Nádeníčka z filmových Básníků si pak vzpomněla Radomíra Rakusová. 

Na serveru TV Prima si pak mnozí fanoušci nebrali servítky ještě více, mnozí jej pak nazývali komediantem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chválil mě Halík, volal Hřebejk! Pavel Novotný a dohra mejdanu s Ferim a schůzky s Kalouskem. A nové info o pomníku vlasovcům

11:56 Chválil mě Halík, volal Hřebejk! Pavel Novotný a dohra mejdanu s Ferim a schůzky s Kalouskem. A nové info o pomníku vlasovcům

Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) měl opět napilno a během 48 hodin svou návštěvou poctil hned…