Kalousek během čtvrtka deklaroval, že žádnou nahrávkou z jednání šéfů redakcí nedisponuje, pouze si chtěl ověřit informace o tom, že se šéfredaktoři českých periodik scházejí, aby koordinovali "mohutnou mediální kampaň proti penzijní reformě, zejména pak proti sjednocování sazeb DPH, které by výrazně ovlivnilo zisk jejich vydavatelů".
"Tím, že je dobré zachovat DPH na knihy a tisk, se nijak netajíme. Ostatně řada z nás o tom s Kalouskem mluvila a politici naše argumenty znají," řekl k tomu šéfredaktor MF Dnes Robert Čásenský.
Špičky českých médií

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jac