Poslanec Ondráček natvrdo: Páni presstituti! Úder nejen na ČT

05.12.2020 15:57

Z PROFILŮ Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček čtenářům serveru ParlamentníListy.cz prozradil, co si myslí o ministrovi zdravotnictví za hnutí ANO Janu Blatném. A nezůstal jen u toho. Poté obvinil média, že mlčí o práci komunistů, čímž KSČM poškozují. Promluvil o pánech „presstitutech“.

Poslanec Ondráček natvrdo: Páni presstituti! Úder nejen na ČT
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zdeněk Ondráček a Lubomír Metnar
reklama

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček má za to, že politika je umění a pokud se do ní někdo pustí, musí počítat s tím, že je to svého druhu umění, které vyžaduje jisté dovednosti. Především vyžaduje umět mluvit, správně volit slova. A občas je prý lepší i mlčet. Pokud jde o ministra zdravotnictví za hnutí ANO, ten někdy mlčet nemůže; a Ondráček má za to, že to podle toho také vypadá.

Víte, pan ministr zdravotnictví je blekota, který rychleji mluví, než myslí. V ‚civilu‘ by to asi bylo každému jedno, ale v politice se každá věta, každé slovíčko převrací tam a zpět a někdy je z toho mediální výstup, který možná ani neodpovídá původní myšlence autora. Politika je umění a proto ji nemůže dělat každý Jouda, kterého vytáhnete před volbami z klobouku. Věřte, každá politická strana má svého Joudu. Jen ne každý je však vidět. Tím však nechci zpochybňovat odborné znalosti kohokoli. Jedno přísloví říká: mlčeti zlato. To je však u ministra jen těžko realizovatelné. Přeji klidný, i když asi dost větrný víkend,“ napsal jednomu ze čtenářů serveru ParlamentníListy.cz, který chtěl vědět, co si Ondráček o ministrovi myslí.

K otázce ho přivedly úvahy o očkování české populace proti nemoci covid-19.

Fotogalerie: - Mobilní laboratoř

Magistrát hlavního města Prahy představil Mobilní ...
Magistrát hlavního města Prahy představil Mobilní ...
Magistrát hlavního města Prahy představil Mobilní ...
Magistrát hlavního města Prahy představil Mobilní ...
Magistrát hlavního města Prahy představil Mobilní ...
Magistrát hlavního města Prahy představil Mobilní ...

Podle biochemika Jana Konvalinky z Univerzity Karlovy ale bude stát za to nechat se očkovat řádně otestovanou vakcínou, protože to je jedna z mála cest, jak se v časech epidemie chovat.

Poté se zamyslel nad budoucností komunistické strany. Komunisté jsou podle Ondráčka stále velmi aktivní, a to v Poslanecké sněmovně i na sociálních sítích, ale média prý o práci komunistů záměrně mlčí, aby je poškodila.

„KSČM a její poslanci jsou stále aktivní, ale média (včetně těch, která musíme platit formou koncesionářských poplatků) přešla po období očerňování a negativních zpráv o všem, co mělo souvislost s KSČM, k nové metodě, a to k hradbě mlčení. Prostě zjistili, že i negativní reklama se neujala, protože i ta je pořád reklamou, a tak páni presstituti přešli na metodu: o kom se nemluví, ten jako kdyby nebyl. Je tedy potřeba více sledovat sociální sítě KSČM i jednotlivých poslanců a hlavně, a to je to nejdůležitější, sdílet a rozesílat mezi lidi. Děkuji za to,“ napsal Ondráček.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Datový vědec pozoruje Čechy z tepla Dubaje: Hrozné! Tady je 16 bodů, řiďte se jimi, jinak vás covid zničí

22:40 Datový vědec pozoruje Čechy z tepla Dubaje: Hrozné! Tady je 16 bodů, řiďte se jimi, jinak vás covid zničí

Nejslavnější český datový vědec Petr Ludwig opustil svůj domovský New York a na první polovinu roku …