Putin slibuje před volbami zářné zítřky. A samá vítězství

03.03.2018 19:16

Server ruského listu Kommersant přinesl informace z předvolební akce současného ruského prezidenta Vladimira Putina. Ten svým příznivcům přislíbil, že stane-li se znovu prezidentem, čekají Rusko v příštích letech zářné zítřky a vítězství.

Putin slibuje před volbami zářné zítřky. A samá vítězství
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Na koncertě promluvil i Vladimir Vladimirovič Putin

Za pár dní čekají Vladimira Putina prezidentské volby a prakticky nikdo nepochybuje o tom, že ruský prezident, který v zemi vládne od roku 2000, bude jejím nejsilnějším politikem i nadále. Analytici na Západě si jen kladou otázku, jak výrazného vítězství Putin dosáhne, aby to navenek vypadalo přijatelně.

Sám Putin nezanedbává volební kampaň a i přes nedávnou zdravotní indispozici, o které nedávno psal britský Independent, cestuje po Rusku a přesvědčuje voliče, že by mu měli dát svůj hlas. Nešetří přitom velkými slovy. Na mítinku v moskevském stadionu Lužniky slíbil Rusům, že 21. století bude prodchnuto zářnými vítězstvími, pokud bude znovu zvolen.

Putin požádal své spoluobčany, aby hleděli do budoucnosti s optimismem. Pokud se Putin stane prezidentem, bude se prý zasazovat o to, aby se dnešní ruské děti, vnoučata mnoha dnešních Rusů, měly jednou lépe. „A my to dokážeme,“ slíbil Putin davu s tím, že nikdo jiný než Rusové se o ruské děti nepostará.

Podle informací ministerstvo vnitra přišlo na mítink asi 130 tisíc lidí. Byli mezi nimi i příznivci ruského opozičního politika Alexeej Navalného. Někteří z nich byli policií zadrženi.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mediální expert: Rozhlasová a televizní rada by si měla více všímat. Ale jak to bylo s Kroupou? Když chtěla někoho chytit a varovat, všichni začali hulákat. Někteří novináři jsou jako psi utržení z řetězu

20:17 Mediální expert: Rozhlasová a televizní rada by si měla více všímat. Ale jak to bylo s Kroupou? Když chtěla někoho chytit a varovat, všichni začali hulákat. Někteří novináři jsou jako psi utržení z řetězu

CO NÁM DAL ROK 2018 Letošním rokem jsme překročili novinářské hranice. To si myslí mediální odborník…