Putin slibuje před volbami zářné zítřky. A samá vítězství

03.03.2018 19:16

Server ruského listu Kommersant přinesl informace z předvolební akce současného ruského prezidenta Vladimira Putina. Ten svým příznivcům přislíbil, že stane-li se znovu prezidentem, čekají Rusko v příštích letech zářné zítřky a vítězství.

Putin slibuje před volbami zářné zítřky. A samá vítězství
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Na koncertě promluvil i Vladimir Vladimirovič Putin

Za pár dní čekají Vladimira Putina prezidentské volby a prakticky nikdo nepochybuje o tom, že ruský prezident, který v zemi vládne od roku 2000, bude jejím nejsilnějším politikem i nadále. Analytici na Západě si jen kladou otázku, jak výrazného vítězství Putin dosáhne, aby to navenek vypadalo přijatelně.

Sám Putin nezanedbává volební kampaň a i přes nedávnou zdravotní indispozici, o které nedávno psal britský Independent, cestuje po Rusku a přesvědčuje voliče, že by mu měli dát svůj hlas. Nešetří přitom velkými slovy. Na mítinku v moskevském stadionu Lužniky slíbil Rusům, že 21. století bude prodchnuto zářnými vítězstvími, pokud bude znovu zvolen.

Putin požádal své spoluobčany, aby hleděli do budoucnosti s optimismem. Pokud se Putin stane prezidentem, bude se prý zasazovat o to, aby se dnešní ruské děti, vnoučata mnoha dnešních Rusů, měly jednou lépe. „A my to dokážeme,“ slíbil Putin davu s tím, že nikdo jiný než Rusové se o ruské děti nepostará.

Podle informací ministerstvo vnitra přišlo na mítink asi 130 tisíc lidí. Byli mezi nimi i příznivci ruského opozičního politika Alexeej Navalného. Někteří z nich byli policií zadrženi.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Poslední výkřik svobody po únoru. Sokolové na sletu provolávali kromě Beneše ještě jedno jméno, které komunisty vytáčelo

17:44 Poslední výkřik svobody po únoru. Sokolové na sletu provolávali kromě Beneše ještě jedno jméno, které komunisty vytáčelo

Ať žije prezident Beneš! Nikdo nesmí diktovat, koho máme milovat! Beneš je náš, Tito je náš! Taková …